zavřít

GamesPlay – hrajeme Artifact: The Dota Card Game

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Valve vydala novou hru a není to Half-Life! Je to karetní hra Artifact ze světa Dota a už nějaký ten týden budí vášně poměrně odvážným a striktním monetárním systémem. V čem spočívá a kde leží jeho potenciál, ale i negativa vysvětlí Aleš v dnešním GamesPlayi, který poslouží i jako tako první dojmy z hraní. I přes ujišťování, že Artifact jen zkusí z profesní povinnosti, náhle zmizel a celý víkend o něm nikdo nevěděl…

Spolu s ním před kameru zasedne Vašek Pecháček, který má rozsáhlé zkušenosti z Magicu, s nímž má Artifact společné i jméno legendárního designéra Richarda Garfielda. Pokud jste tedy zvědaví, jaká je nová karetní hra, která rozhodně není free-to-play, podívejte se na náš stream a klidně se během něj ptejte na vše, co vás zajímá a to prostřednictvím chatu na Youtube.

Tagy: online fantasy multiplayer karetní Dota 2

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.