zavřít

GamesPlay - hrajeme divokou arkádovou akci Onrush

PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedna z prvních věcí, kterými vás vývojáři Onrush přivítají, je, že tohle nejsou závody. Ano, máte tady vozidla a jezdíte, ale o závodění to v klasickém slova smyslu není. Onrush má blíž spíše k Overwatchi než třeba k Forze.

Hra si sice půjčuje různé prvky i z jiných závodních her, ale je především svá. A to natolik, že byste pro ni konkurenci hledali jen těžko. Onrush dělá věci jinak, zkouší inovovat a většinou se to tvůrcům daří stejně dobře, jako se jim daří zpracovat adrenalinové situace, obří skoky a stylové bouračky.

V čem přesně se hra liší od ostatních závodních titulů, čím má blízko k Overwatchi a proč to tedy vlastně není závodní hra, si v dnešním GamesPlayi názorně ukážeme.

Tagy: Závody arkáda

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.