zavřít

GamesPlay – bratři Pecháčkovi hrají PES 2020

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rok se s rokem sešel, nová fotbalová sezóna začala a my tu máme další nadílku počítačových her s tematikou nejkrásnějšího sportu na světě. První na ráně je letos PES 2020, věčný outsider v souboji s gigantickou, obscénně bohatou sérií FIFA – ale jak vám dneska ukážou naši dva fotbaloví experti, Vašek a Vítek Pecháčkovi, na hřišti je PESko lepší než kdy dřív.

Ukážeme si celou tu klasickou nabídku možností, kterou fotbalové hry běžně nabízejí: obligátní multiplayerový mód, kde můžete utrácet skutečné peníze, kariéru pro jednoho hráče, tentokrát vylepšenou „příběhovými“ cutscénami, obyčejný přátelák, kde se spolu může utkat třeba Sparta se Slavií. Snad to bude aspoň takové drama jako minule.

Úvodní hvizd zazní v 15:00 na našem kanále na YouTube, vstupenky do chatu jsou dnes pro rodiny a čtenáře Games.cz zdarma.

Tagy: fotbal simulace sportovní gamesplay

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.