zavřít

Fanoušci letadel se po letech dočkají nového Microsoft Flight Simulatoru

Windows Xbox One Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Přiznám se, že do populárního Flight Simulatoru od Microsoftu jsem nikdy nepronikl. Mohl za to především přirozený strach z miliardy čudlíků v kokpitu a ještě přirozenější strach z plechovky vznášející se v oblacích. Ale vždycky jsem toužil po kochání se krásnou krajinou z ptačí perspektivy, v čemž bude nový Microsoft Flight Simulator excelovat.

Nic jiného než grafiku ostatně ani nemůžeme posoudit. Ale naštěstí jsou výhledy z okna různých letadel přinejmenším dechberoucí. Při dlouhých přeletech budete obdivovat Grand Canyon, Golden Gate Bridge, nebo třeba pyramidy, ale i rozličný život – slony, žirafy a plameňáky.

Vypadá to zkrátka fantasticky a něco vzadu v hlavě mi našeptává, že se tentokrát poprvé odvážím vzít knipl do vlastních rukou. Microsoft Flight Simulator vyjde příští rok na počítačích, o něco později i na Xboxu One.

Tagy: letadla Microsoft simulator E3 2019

Zdroje: tisková konference

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.