zavřít

E3 2017: Sledujte záznam tiskové konference Microsoftu (Xbox)

Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak jste se dočkali. Čeho? No přeci odhalení ceny a vzhledu konzole Xbox One X, kterou jsme dříve znali pod názvem Project Scorpio. A společně s tím jste se dočkali prezentace celé řady her, které vyjdou nejdříve pro Xbox One a většinou i Windows 10, tedy pro PC.

Forza Motorsport 7, Ori 2, Metro Exodus …E3 2017 tisková konference Microsoftu nabídla spoustu her, které se na první pohled líbí. Vedle toho také tiskovka přinesla představení nového Xbox One hardwaru a spoustu dalších věcí, které chcete vidět.

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2017 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2017 speciálu! Online nás můžete sledovat i na FacebookuTwitteruInstagramu a Youtube.

Tagy: Halo (série) akční sci-fi FPS tisková konference E3 2017 e3-2017-live

Zdroje: Xbox One,vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.