zavřít

Dragon Commander se chlubí dynamickým videem z multiplayeru

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Chvíli sice není moc jasné, co se na obrazovce děje, ale díky záměrně přehnanému komentáři se celkem rychle zorientujete a rozklíčujete, jak asi budou probíhat střety více hráčů v Divinity: Dragon Commander. Právě v tomhle videu uvidíte střet dvou hráčů, kteří se utkali na dvou mapách s výsledkem...

No ten uvidíte sami. Zajímavé je sledovat hned několik věcí. Tou první je role draků, které můžete přímo řídit. Kromě toho, že by měli buffovat vaše jednotky, hlavně disponují solidní palebnou silou, která jde posílit kartami. Na druhou stranu nejsou draci všemocní a při střetu s armádou po pár útocích končí jako šupinatá pečínka.

...

Další zajímavou věci je propojení jednotlivých map. Počet jednotek se zjevně přenáší do dalších střetů a je pozoruhodné, jak se červený hráč snaží dorazit modrého až do momentu, kdy i přes svou přesilu špatně odhadne situaci a... Prostě, když k tomu připočeteme košaté RPG možnosti a onu karetní vložku, rýsuje se z Dragon Commanderu opravdu zajímavý a možnostmi mohutný titul.

Dragon Commander vyjde 6. srpna na PC.

Tagy: strategie RPG realtime

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.