Apex Legends se v eventu Voidwalker soustředí na Wraith
zdroj: Archiv

Apex Legends se v eventu Voidwalker soustředí na Wraith

4. 9. 2019 10:55 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Stejně jako animované filmečky pro Overwatch odhalí o postavách mnohem víc než celá hra, i nejnovější trailer pro Apex Legends vám prozradí prakticky kompletní minulost Wraith. Dáma náhodně cestující mezi časem a prostorem musela v minulosti zachránit hned několik verzí sebe sama. Především se tímhle videem ale uvádí dvoutýdenní event Voidwalker.

Wraith v něm přebírá kontrolu nad King’s Canyon, což v praxi znamená, že se trochu změnilo herní prostředí. V rámci battle royale se teď můžete potulovat po výzkumné stanici s funkčním prototypem portálu, který vás zavede… no, kdo ví kam?

zdroj: Archiv

Kromě toho si můžete vyzkoušet nový mód, který by stejně jako minulý test sólového hraní mohl Apex Legends rozšířit natrvalo. Prozatím se do Armed and Dangerous můžete pustit v příštích dvou týdnech. Zbraně jsou v něm omezené na odstřelovačské pušky a brokovnice a celkově je na mapě roztroušeno mnohem míň cenného vybavení.

Apex Legends Voidwalker zdroj: Archiv   Apex Legends Voidwalker zdroj: Archiv

Plnit můžete také nějaké ty výzvy, za které dostanete kosmetické odměny spjaté s Wraith, třeba odznak nebo hudební balíček. V obchodě také najdete limitovanou edici skinů za sníženou cenu. V bedýnkách za levelování pak můžete najít šest nových legendárních předmětů. Mezi 6. a 9. zářím navíc dostanete dvojnásobné množství zkušeností za výhru nebo umístění v top 5 týmech.

Voidwalker poběží ve free-to-play battle royale Apex Legends do 17. září na PC, PlayStationu 4 i Xboxu One.

Nejnovější články