zavřít

Apex Legends se v eventu Voidwalker soustředí na Wraith

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Stejně jako animované filmečky pro Overwatch odhalí o postavách mnohem víc než celá hra, i nejnovější trailer pro Apex Legends vám prozradí prakticky kompletní minulost Wraith. Dáma náhodně cestující mezi časem a prostorem musela v minulosti zachránit hned několik verzí sebe sama. Především se tímhle videem ale uvádí dvoutýdenní event Voidwalker.

Wraith v něm přebírá kontrolu nad King’s Canyon, což v praxi znamená, že se trochu změnilo herní prostředí. V rámci battle royale se teď můžete potulovat po výzkumné stanici s funkčním prototypem portálu, který vás zavede… no, kdo ví kam?

Kromě toho si můžete vyzkoušet nový mód, který by stejně jako minulý test sólového hraní mohl Apex Legends rozšířit natrvalo. Prozatím se do Armed and Dangerous můžete pustit v příštích dvou týdnech. Zbraně jsou v něm omezené na odstřelovačské pušky a brokovnice a celkově je na mapě roztroušeno mnohem míň cenného vybavení.

Apex Legends Voidwalker Apex Legends Voidwalker

Plnit můžete také nějaké ty výzvy, za které dostanete kosmetické odměny spjaté s Wraith, třeba odznak nebo hudební balíček. V obchodě také najdete limitovanou edici skinů za sníženou cenu. V bedýnkách za levelování pak můžete najít šest nových legendárních předmětů. Mezi 6. a 9. zářím navíc dostanete dvojnásobné množství zkušeností za výhru nebo umístění v top 5 týmech.

Voidwalker poběží ve free-to-play battle royale Apex Legends do 17. září na PC, PlayStationu 4 i Xboxu One.

Tagy: online akční sci-fi multiplayer FPS first person střílečka Titanfall battle royale

Zdroje: EA blog

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.