Velvetist: The City of Machine Guns

Velvetist: The City of Machine Guns

Články

Vyzkoušejte si prototyp české hry Velvetist inspirované první Mafií

Studio SiCzech Arts připravuje městskou akci Velvetist, která se neskrývaně hlásí k odkazu první Mafie. Vrátí vás do studené války do města okupovaného Sovětským svazem, ve kterém budete dělat bordel. Jezdit jako šílení, přejíždět lidi, střílet po všem, co se hýbe… Však to znáte. Plná hra je ještě daleko, ale ještě tento týden si můžete zadarmo vyzkoušet její prototyp.

Sledujte Fight Club #452 s vývojáři městské akce Velvetist

Po nějaké době opět v našem podcastu přivítáme vzácné hosty – tentokrát dokonce v množném čísle. Do klubovny serveru Games.cz dorazí dvoumužné studio SiCzech, které můžete znát díky adventuře The Naked Game. Přijdou si s námi popovídat o všem možném, především ale o městské akci Velvetist, která se inspiruje první Mafií.

Česká městská akce Velvetist nabírá konkrétní tvar

Komunistické GTAčko, sovětská Mafie, Driver s Trabantem... příměrů by se pro chystanou českou akci Velvetist dalo najít dost. Když vám hru Patrik před několika dny představoval, slíbil, že přineseme více informací, jakmile je vývojáři uvolní. A to se právě stalo.

V Čechách vzniká hra Velvetist inspirovaná první Mafií

Na našem malém plácku vzniká spousta zajímavých her, ale jen málo tvůrců se odváží pustit do něčeho většího, jako je akční adventura s otevřeným světem zasazená do historického období. Ale do něčeho se pustit ještě neznamená, že to taky dokončíte. Tak snad to tvůrci ze studia SiCzech Arts zvládnou, protože jejich projekt Velvetist má velký potenciál.