V Čechách vzniká hra Velvetist inspirovaná první Mafií
zdroj: tisková zpráva

V Čechách vzniká hra Velvetist inspirovaná první Mafií

4. 11. 2019 14:40 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Na našem malém plácku vzniká spousta zajímavých her, ale jen málo tvůrců se odváží pustit do něčeho většího, jako je akční adventura s otevřeným světem zasazená do historického období. Ale do něčeho se pustit ještě neznamená, že to taky dokončíte. Tak snad to tvůrci ze studia SiCzech Arts zvládnou, protože jejich projekt Velvetist má velký potenciál.

SiCzech Arts se netají svou inspirací v titulu, který patří k těm nejlepším, jaké kdy v České republice vznikly. Nová hra připodobňovaná k první Mafii? Sem s ní! Velvetist je rovněž příběhová adventura, v níž nebudou chybět přestřelky a honičky v ulicích města, které zde zastupuje otevřený svět.

O hře v tuto chvíli víme prakticky jen dvě věci – hlavní hrdina se jmenuje Luka a děj se odehrává v době železné opony. Že nejde o přítomnost, napoví třeba vozidla, která jsou k vidění ve velmi kratičkém teaseru níže a v galerii.

K Velvetistovi se brzy vrátíme, až nám tvůrci poskytnou další informace. Studio SiCzech Arts nespadlo zničehonic z nebe, ale má za sebou už dokončený projekt The Naked Game, který najdete na Steamu včetně dema. Větší díru do světa neudělal, ale třeba se jim podaří zabodovat s Velvetistou.

zdroj: Archiv

Nejnovější články