Ultima Online: Third Dawn

Ultima Online: Third Dawn

Články

Zaplať a táhni dál - jak fungují mikrotransakce v mainstreamových hrách

Mikrotransakce se za posledních několik let staly všudypřítomnou realitou herního průmyslu. Z multiplayerových a mobilních her se přesunuly i do vysokorozpočtových titulů, kde slouží jako další zdroj příjmů vedle tradičního jednorázového poplatku a DLC. Přes všeobecný odpor mezi hráči vydavatelé přicházejí s novými formami mikrotransakcí, které vyvolávají ještě nenávistnější reakce, nedávno třeba v případě Deus Ex: Mankind Divided. (Článek původně vyšel ve 267. čísle magazínu LEVEL)

Zájem Garriotta o značku Ultima trvá, co na to EA?

Ptát se vás na to, jestli byste si chtěli zahrát novou Ultimu, je asi zbytečné. Stejně tak se dá lehce odhadnout, že by v tom pro většinu z vás byl asi háček - musela by to být Ultima, která se v co největší míře drží odkazu klasické série. Je ale vůbec něco takového možné, vzhledem k tomu, jak se kdysi Richard Garriott s EA rozešel a s ohledem na způsob, jak bylo s Ultima značkou od té doby nakládáno? Nic není nemožné, odpověděl by na to sám Garriott.

Ultima Online: Third Dawn gold

Podle serveru GoneGold se gold verze dočkal druhý datadisk pro vůbec první a zpočátku nejoblíbenější MMORPG Ultima Online.

Ultima Online: Third Dawn info

Electronic Arts a Origin oznámili, že na leden 2001 plánují uvedení nového přídavku Third Dawn pro veleúspěšnou multiplayerovou RPG Ultima Online.
Hodnocení Metacritic:
69/100