The Repopulation

The Repopulation

Články

MMO Repopulation je v problémech, nahradí jej survival akce Fragmented

O malé, ale nápadité MMORPG Repopulation už píšeme skoro čtyři roky. Jenže tohle kdysi ošklivé káčátko, které se vyvinulo v poměrně zábavnou, byt opravdu okrajovou onlinovku (stále ovšem v early accessu), je momentálně v mrazáku a možná jej čeká definitivní konec. Tvůrci ze studia Above and Beyond ovšem nechtějí boj za existenci hry vzdát a tak pracují na novém titulu Fragmented, který si hodně z Repopulation vezme.

Sandboxové MMORPG Repopulation se blíží do bety a rozjíždí novou Kickstarter kampaň

Je to náhoda, záměr nebo totální haluz, že se na Kickstarteru objevil nový projekt s názvem The Repopulation, když MMORPG s totožným názvem vybralo 53 tisíc už v létě 2013? Druhá možnost je správně. Projekt The Repopulation uspěl minulý rok na Kickstarteru, když chtěl vybrat pouhých 25 tisíc dolarů, což je na rozmáchlé sci-fi MMO směšně málo. Nakonec byla Kickstarter kampaň úspěšná a vývoj pokračoval úspěšně nadále.

Trailer z pre-alfy sci-fi MMO Repopulation

Většinou se pre-alfa verzím MMO nevěnujeme, protože jich vzniká obrovské množství, ale Repopulation nás zaujala. Tohle hybridní sci-fi MMO prostě vypadá nadějně. Ocitnete se v roli klona druhé generace v osidlovací kolonii na planetě Rhyldan. Lidstvo zatím vede válku a celkem prohrává. Vy máte osídlit novou planetu.