The Lord of the Rings Online: Siege of Mirkwood

The Lord of the Rings Online: Siege of Mirkwood

Články

Hry, které šly po krku World of Warcraft, ale neuspěly

Fantasy a MMORPG k sobě patří, o tom snad už dnes nikdo nepochybuje! Stylová propojenost magických světů s masivním online hraním navíc zcela evidentně vede nad jinými žánry, jako jsou sci-fi či akce ze současného světa. Trpaslíci, elfové, kouzelníci či zcela vymyšlené bytosti nás evidentně lákají mnohem víc, než postavy z daleké budoucnosti i obyčejné přítomnosti. Nebo prostě vývojáři sázejí na jistotu a nechtějí vymýšlet něco nového.

Lord Of The Rings Online slaví pět let provozu

Nějak nám těch výročí vážně přibývá. Včera jsme zapíjeli třicetiny ZX Spectrum,...

Tvůrci LotRO: MMO s předplatným neumírají

Podle vývojářů úspěšné MMORPG Lord of the Rings Online není pravda, že by MMO hry s měsíčním předplatným umíraly, i když se to může podle rozmáhajícího se free to play trendu zdát (ostatně, LotRO už na něj také přešlo). “Není asi správné říkat, že MMO hry s předplatným umírají. Naopak je správné tvrdit, že zřejmě umírají hry, které nutí hráče konzumovat obsah jediným způsobem,” řekl Adam Mersky z Warner Bros. (majitel Turbine). Na tento model brzy přejde i legendární EverQuest.

Pán prstenů zdarma - příběh o tom, jak LOTRO vstalo z popela

Zadarmo ani kuře nehrabe. Zahrát si zadarmo epické MMORPG ze světa Pána prstenů ale možné je. Hra Lord of the Rings Online amerického studia Turbine totiž na podzim minulého roku přešla na model Free-to-Play. Nebo je v tom nějaký háček? Podívejme se na F2P LOTRO z pohledu hráče, který ve hře žije už déle než tři roky.

Lord Of The Rings Online zdarma od 2. listopadu

Velmi rychlý spád nabrala situace okolo zdarma dostupné verze MMO Lord Of The Rings Online pro Evropu. Původně měla být spuštěna již 10. září, ale termín přišel a zase odešel a nic se nedělo. Až na konci října se po měsíci nejistoty objevilo světlo na konci tunelu – z Codemasters se ozvali, že je vše vyřešené, rozběhl se betatest free-to-play verze a před víkendem přišla zpráva, že se zdarma dostupná verze hry rozjede na ostro už zítra – 2. listopadu.

Zapojte se do veřejného testu F2P verze LotRO

Fanoušci a hráči The Lord of the Rings Online v Evropě se po měsících čekání na informace o spuštění free-to-play (zdarma hratelné) verze hry dočkali od Codemasters pádného důkazu, že se věci hýbou. Právě dnes se rozběhl zátěžový test F2P verze v podobě preview akce, které se mohou zúčastnit nový i stávající hráči, stačí se zaregistrovat na této stránce.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
83/100
Datum recenze:
18. ledna 2010
Recenze