The Escapists: The Walking Dead

The Escapists: The Walking Dead

Články

Zombie The Escapists: The Walking Dead se dobelhá na konci září

Posledního září potěší své fandy chystaný mix The Escapists a komiksové série The Walking Dead. The Escapists: The Walking Dead dorazí 30. září na Xbox One a PC a všichni se tak budou moci pokusit o únik ze zombiemi zamořených lokací. A jelikož je vydání již za dveřmi, můžete se také pokochat patřičně hnilobou zapáchajícím trailerem představujícím toto pixelartové izometrické dobrodružství v pohybu.

Team 17 chystá spinoff The Escapists s tématikou The Walking Dead

Vedle The Walking Dead od Starbreeze, tvůrců Payday vzniká další titul, který spojuje svět The Walking Dead s jinou herní značkou. Řeč je nyní o relativně novém titulu The Escapists z produkce studia Team 17. To skrze server IGN oznamuje nový zombie titul jménem The Escapists: The Walking Dead. Hra vzniká ve spolupráci s týmem Skybound Entertainment a její příběh bude sledovat události z původního komiksu.

Bleskovky

  • 2. 8. 2018 - Službu Xbox Game Pass v srpnu obohatily hry Hitman Season 1, Ruiner, Ryse: Son of Rome, Dead Rising 2, Dandara, The Escapists: The Walking Dead a Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure.

Hodnocení Metacritic:
63/100