zavřít

Warcraft III: The Frozen Throne je hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Blizzard Entertainment dnes vydala tiskové prohlášení, které potěší jistě každého, kdo si oblíbil sérii Warcraft.

Očekávaný datadisk k druhému pokračování série Warcraft III s podtitulem The Frozen Throne je hotov a prodávat by se měl začít v několika jazycích (včetně češtiny) po celém světě od 1. července.


nové obrázkykompletní galerie

Hráči, kteří si chystají tento addon pořídit, se mohou těšit na úplně novou kapitolu, která s sebou přinese nejen rozšíření ságy Warcraftu, ale také spoustu novinek. V single-player kampani se vrátíte do válkou zpustošeného Azerothu. Připraveny jsou pro vás 4 nové single-player kampaně s bonusem v podobě minikampaně ve stylu RPG navržené tak, aby demonstrovala sílu editoru světa. Seznámit se budete moci se 4 novými hrdiny, pochopitelně, že každý s nich bude obdařen nějakou sadou kouzel a schopností. Každá rasa bude tentokrát také obohacena o dvě jednotky. Až se budete světem Warcraft III: The Frozen Throne prodírat, narazíte i na tři nové tilesety, pět neutrálních hrdinů, které lze rekrutovat k posílení vlastní armády, několik nových neutrálních budov, které vám poskytnou další jednotky, nové magické předměty a také nový způsob přemisťování. Chybět nebudou ani nové mapy a rozšířené možnosti multiplayeru. Bombónkem bude pro mnohé již zmíněný, vylepšený editor.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.