zavřít

Unreal Tournament 2003 demo už velmi brzy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mark Rein z Epicu, který si kvůli neustálému odkládání dema Unreal Tournamentu 2003 od května do srpna vysloužil řadku posměšků (viz tento Flash), se dnes odpoledne nechal slyšet v diskusním fóru Infogrames, že si tuto nejočekávanější hru současnosti budeme moci vyzkoušet už za několik málo dnů (nejpozději o víkendu).

Jak již bylo avizováno minulý týden, demo má obsahovat čtyři mapy hratelné jak po internetu, tak proti počítačovým botům a tvůrci hry pak podle ohlasů doladí plnou verzi UT 2003. Ta se bude samozřejmě výrazným způsobem lišit od zhruba půl roku staré uniklé bety, o níž si řada lidí stále chybně myslí, že reprezentuje finální hru.

Naštěstí mají Epic Games rozum a distribuce nadcházejícího dema bude probíhat přes několik největších download serverů. Takže se snad nebude opakovat trapná situace jako třeba s teaserem na No One Lives Forever 2, který byl "exkluzivně" prvních pár desítek minut k dispozici pouze na FilePlanet, aby jim přilákal více placených zákazníků. Situaci ohledně vydání Unreal Tournament 2003 dema budeme v příštích dnech intenzivně sledovat, abychom vám mohli jako obvykle nabídnout lokální mirrory přímo v Čechách.

zdroj: ShackNews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.