Těšte se na BlizzCon! Bude tam Diablo IV, Overwatch 2 a remaster Diabla II, tvrdí spolehlivý zdroj
zdroj: tisková zpráva

Těšte se na BlizzCon! Bude tam Diablo IV, Overwatch 2 a remaster Diabla II, tvrdí spolehlivý zdroj

21. 10. 2019 17:30 | Téma | autor: Patrik Hajda |

To, co všichni očekáváme, se s jistou mírou pravděpodobnosti stane skutečností. Člověk vystupující pod přezdívkou Metro tvrdí, že jeho zdroj, který se už v minulosti ukázal jako spolehlivý, říká, že na letošním BlizzConu budeme svědky odhalení čtvrtého Diabla, remastru Diabla II a Overwatche 2.


Všichni máme tendenci nevěřit spekulacím a pan Metro musel na svém Twitteru připomínat všem takovým pochybovačům, jak se mu před loňským BlizzConem podařilo „předpovědět“ některá oznámení. Zdroj nejnovějšího úniku je totožný, čímž se zvyšuje důvěra spekulací. A na ověření jejich pravdivosti nebudeme čekat ani dva týdny.

O tom, že Blizzard oznámí čtvrté Diablo, se mluvilo už loni. Nakonec prý ale mělo dojít k odkladu, BlizzCon byl postavený na mobilním Diablo Immortal a všichni víme, jak to dopadlo. Teď je Blizzard opět pod tlakem kvůli incidentu s Hongkongem a dá se snadno uvěřit, že bude hledat ztracenou přízeň hráčů pomocí velkých oznámení.

Na Diablo IV nepoukazuje jen Metro, ale i tištěný článek z německého časopisu, vlastně reklama Blizzardu nabízející artbook s 500 obrázky z her Diablo, Diablo II, Diablo III a rovněž Diablo IV.

Ani o remasteru Diabla II neslyšíme poprvé. Už před dvěma roky jsem o něm psal článek v souvislosti s tehdy spekulovaným remasterem Warcraftu III. No a ten byl oznámen loni, takže remaster Diabla II vážně není scestný.

A pak je tu ještě údajný Overwatch 2, o kterém opět neslyšíme poprvé. Metro na Twitteru vylíčil, co se stane ve filmečku, který máme vidět během BlizzConu.

Ten započne už 1. listopadu. Těšíte se? Dopadne to letos dobře? Neukradne si celý večer pro sebe kontroverze s banem blitzchunga? A i kdyby se něco oznámilo, mějte na paměti, že Blizzard loni oznámil Diablo Immortal a Warcraft III: Reforged, o kterých jsme od té doby vůbec nic neslyšeli. Tak snad také budou součástí programu.

Nejnovější články