zavřít

Spore párty k pětiletému výročí EA v ČR

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V pražském klubu Zoom se oslavovalo a přeměňovalo na příšerky. FOTKY

Ve čtvrtek se od devatenácti hodin v klubu Zoom v Kongresovém centru v Praze konala akce k oslavě pěti rokům působení pobočky Electronic Arts v České republice. Zároveň šlo o párty ve znamení nedávného hitu Spore a podle toho to také vypadalo. Hned u vchodu jsem obdržel šampaňské a radu, jak se stát příšerkou. V první části večera to znamenalo obcházet různá stanoviště a plnit úkoly. Někde bylo potřeba příšerce obstarat potravu (házení šipek), jinde zase sníst, co je a příliš se neupejpat (pojídání afrických červů). Za každý splněný úkol jsem získal kuličku, kterou jsem následně vyměnil v “obchodě” za různé části těla – vlasy, rohy, nosy, tykadla, ocasy, nohy nebo ruce.


Kolem desáté hodiny měl krátký proslov Boris Tománek, dřívější šéf EA Czech nyní povýšený na marketigové vedení celého regionu střední Evropy. Přál hodně štěstí nejen EA, ale zejména Spore, aby se stalo stejně úspěšnou sérií jako The Sims. Po zakrojení výtečného dortu se spustila druhá část večera, kdy příšerky s příbuznými vlastnostmi vytvořily tým a soutěžily při karaoke, hromadném běžkování nebo přednášení s heliovým balónkem.

Kromě volné konzumace mohutných zásob jídla a pití bylo možné na přistavených počítačích vyzkoušet Spore. K mému překvapení byly stojany většinou obsazené. Myslel jsem si, že po celodenním sezení u PC mají všichni chuť si spíše odpočinout, než ještě postávat u počítače, ale asi to bylo tím, že se na párty vyskytovalo hodně lidí z mainstreamových médií. Z těch herních se až na Tukana dostavili prakticky všichni, včetně početných skupinek z Levelu, Sectoru, Gameparku, Doupěte, BW... a nechyběli ani Vreco, Draken, jd, Jira Sládek, Slavomír Pavlíček, Igor Staněk či Farid Starman (nyní již v tričku EA). Někdy po půlnoci se zbylé osazenstvo přesunulo do jednoho podniku poblíž, kde mejdan pokračoval do časných ranních hodin...
zdroj: vlastní

pavel_oreski

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.