zavřít

Soutěž o název pro F.E.A.R. 2 Project Origin vrcholí

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokračování hororové FPS F.E.A.R. ještě nemá oficiální název, soutěž se však zúžila na tři kandidáty. A co nového o hře samotné?

Chystané pokračování hororové FPS F.E.A.R. bylo poprvé k vidění již na E3 (viz dřívější článek), stále však neznáme jeho název. S přechodem vývojářů k Warner Bros. práva na značku zůstala u Vivendi, které po Extraction Point (55%, recenze) v současnosti chystá již druhý datadisk Perseus Mandate. Vývojáři z Monolithu mezitím vypsali soutěž o název pokračování, přičemž po prvním kole je jasné, že to bude jeden z těchto tří: Dead Echo, Project Origin, Dark Signal. O názvu pokračování můžete rozhodnout i vy, a to až do 10. srpna.

  • Hra začne půl hodiny před koncem jedničky: právě jste splnili rutinní misi, když bylo město srovnáno se zemí, Alma osvobozena a batalion vojáků Replica na útěku.
  • I tentokrát budete hrát za příslušníka speciálních jednotek Delta, zřejmě však jinou postavu než v jedničce. To nic nemění na tom, že o vás Alma bude mít eminentní zájem.
  • Alma bude totiž ústřední postavou dvojky: od svého úniku nabyla nových schopností, které budou mít zásadní vliv na celý herní svět.
  • Celá hra se bude odehrávat v jediném městě, ale narozdíl od jedničky se několikrát vystřídá prostředí a rovněž budete víc času trávit v exteriérech, kde se např. utkáte s obrovským robotem.
  • Objevíte nové zbraně z výbavy Armachamu, které nahradí několik původních. Penetrator však zůstane i tentokrát.
  • Autoři hodlají příběh i nadále vyprávět nenuceně a nechat hráče, aby si střípky informací spojoval sám.
Ať už pokračování F.E.A.R. vyjde pod kterýmkoliv z tří výše uvedených názvů, bude to nejdříve příští rok a znovu pro platformy PC, X360 a PS3.
zdroj: IGN, CVG, GameSpot

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.