zavřít

Shrnutí prvních recenzí The Sims 2 ve světě

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na herní trh se v současnosti řítí další bomba a jak asi tušíte, nejde o nic jiného, než o plnohodnotné pokračování nejprodávanější hry všech dob.

Ačkoliv jsou The Sims 2 (na 4 CD) už prý k dostání v některých amerických obchodních řetězcích, jejich oficiální datum vydání je v USA "až" 14. září, v Evropě pak ještě o další tři dny později. Na internetu a nejen tam se už ale pochopitelně objevily první recenze, jejichž stručné shrnutí si můžete přečíst na následujících řádcích.

V pětistránkové recenzi na GameSpy si hra vysloužila všeříkající skóre 5/5. Redaktorům se líbila nekonečná řada herních možností a všemožného nastavování ať už jde přímo o vztahy nebo o různé předměty, dále pak spousta možných druhů interakcí a celkově skvělá grafická propracovanost do nejmenších detailů. Díky tomu, že je hra skutečně neuvěřitelně rozsáhlá, dokonce publikovali ještě jednu podrobnější recenzi s více informacemi a postřehy z hraní, kterou naleznete zde. Jedinou menší výtku si od GameSpy vysloužila pouze kamera, která by mohla prý nabízet ještě více možností jako například rychlejší zoomování okolo domů nebo first-person mod na procházení zástavbou

Server IGN ohodnotil hru 94% a doporučuje ji jak fanouškům originálu, tak i těm, které původní Simáci zrovna dvakrát neoslovili. Recenzent chválí hlavně celkovou komplexnost a zábavnost (vtipnost) hry a oceňuje také spoustu zajímavých a promakaných novinek. The Sims 2 prý už věnoval skoro 50 hodin hraní a přesto si je jist, že ještě neviděl všechno, co umožňují. Na britském GamesRadaru (Edge) byli s hodnocením trochu skoupější (nebo střízlivější?), i tak ale The Sims 2 v tamní kratší recenzi získali nadprůměrných 8 bodů z 10ti.

Na závěr ještě připomenu, že první českou recenzi najdete v aktuálním čísle LEVELu, kde si hra od Michala Rybky vysloužila vysokých 95%. Na Tiscali Games vyneseme nad The Sims 2 verdikt na základě plné verze, která se u nás začne prodávat už za několik málo dní. Specializovaná fansajta TheSims2.cz ale už v předstihu přinesla cheaty a informuje i o chystaném novém designu oficiálních stránek hry.

zdroj: GameRankings

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.