Shrnutí prvních recenzí The Sims 2 ve světě
zdroj: tisková zpráva

Shrnutí prvních recenzí The Sims 2 ve světě

11. 9. 2004 22:22 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Na herní trh se v současnosti řítí další bomba a jak asi tušíte, nejde o nic jiného, než o plnohodnotné pokračování nejprodávanější hry všech dob.

Ačkoliv jsou The Sims 2 (na 4 CD) už prý k dostání v některých amerických obchodních řetězcích, jejich oficiální datum vydání je v USA "až" 14. září, v Evropě pak ještě o další tři dny později. Na internetu a nejen tam se už ale pochopitelně objevily první recenze, jejichž stručné shrnutí si můžete přečíst na následujících řádcích.

Zvětšit V pětistránkové recenzi na GameSpy si hra vysloužila všeříkající skóre 5/5. Redaktorům se líbila nekonečná řada herních možností a všemožného nastavování ať už jde přímo o vztahy nebo o různé předměty, dále pak spousta možných druhů interakcí a celkově skvělá grafická propracovanost do nejmenších detailů. Díky tomu, že je hra skutečně neuvěřitelně rozsáhlá, dokonce publikovali ještě jednu podrobnější recenzi s více informacemi a postřehy z hraní, kterou naleznete zde. Jedinou menší výtku si od GameSpy vysloužila pouze kamera, která by mohla prý nabízet ještě více možností jako například rychlejší zoomování okolo domů nebo first-person mod na procházení zástavbou

Server IGN ohodnotil hru 94% a doporučuje ji jak fanouškům originálu, tak i těm, které původní Simáci zrovna dvakrát neoslovili. Recenzent chválí hlavně celkovou komplexnost a zábavnost (vtipnost) hry a oceňuje také spoustu zajímavých a promakaných novinek. The Sims 2 prý už věnoval skoro 50 hodin hraní a přesto si je jist, že ještě neviděl všechno, co umožňují. Na britském GamesRadaru (Edge) byli s hodnocením trochu skoupější (nebo střízlivější?), i tak ale The Sims 2 v tamní kratší recenzi získali nadprůměrných 8 bodů z 10ti.

Na závěr ještě připomenu, že první českou recenzi najdete v aktuálním čísle LEVELu, kde si hra od Michala Rybky vysloužila vysokých 95%. Na Tiscali Games vyneseme nad The Sims 2 verdikt na základě plné verze, která se u nás začne prodávat už za několik málo dní. Specializovaná fansajta TheSims2.cz ale už v předstihu přinesla cheaty a informuje i o chystaném novém designu oficiálních stránek hry.

zdroj: GameRankings

kate

Nejnovější články