zavřít

Sběratelská edice Deus Ex: Human Revolution vyjde i v ČR a SR

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Update - Tisková zpráva od Cenegy dnes rozlouskla tajenku ohledně dostupnosti jednotlivých edicí akčního RPG Deus Ex: Human Revolution na Českém a Slovenském trhu. Vlastně je to jednoduché, hra bude 26. srpna tohoto roku i u nás k dispozici ve všech třech variantách, tedy standardní a v obou nestandardních - augmented a sběratelské edici. Je jasné, že se do prodeje dostane jen velmi omezené množství nejnabušenější – sběratelské edice, která bude pro PC stát 2299 Kč a pro PS3/X360 dokonce 2599 Kč. Za tyhle nekřesťanské peníze dostanete dle tiskové zprávy od Cenegy následující:

- sběratelskou akční figurku Adama Jensena, navrženou Play Arts Kai
- výbušný úkolový balíček: Zcela nová mise, v níž bude mít epizodní roli i jedna z postav z původního DEUS EXu
- exkluzivní zbraně do hry: Automatické odemykací zařízení, pomocné dálkově detonovatelné explozivní zařízení M-28 (UR-DED), opakovací granátomet Linebacker G-87, dvouhlavňová brokovnice Huntsman Silverback, odstřelovací puška s tlumičem SERSR Longsword Whisperhead
- 10,000 bonusových kreditů na nákup a vylepšování zbraní
- DVD, které zahrnuje 44minutový speciál o tvorbě hry, 30minutový herní soundtrack, animovaný komiks (adaptovaný z oficiální série od vydavatelství DC Comics), E3 trailer a animovaný storyboard
- 40stránkovou knihu ilustrací

Info o obsahu augmented edice najdete po rozkliku společně s grafickými ukázkami obsahu, které v jednotlivých verzích najdete.

Původní informace z 22. dubna od Marka Tvrdého - Square Enix s Eidosem nedávno představili vysoce limitovanou sběratelskou edici hry Deus Ex: Human Revolution. Ve velmi vydařené krabičce se skrývá krásná figurka hlavního hrdiny, 40ti stránkový artbook, dvě DLC a bonus DVD se soundtrackem, 44 minutovým dokumentem z vývoje hry, animovaným komixem a trailery.


Kromě této nejvyšší a velmi drahé edice (80€) budou na evropském trhu další dvě edice. Jedná se o normální edici a takzvanou "Augmented edition". Augmentovaná edice bude obsahovat hru, artbook a bonus DVD. Stejně jako sběratelská edice budou i v Augmented edition obě DLC, která jsou v Americe dostupná i samostatně pro předobjednávky normální edice.

Jedná se o "Explosive Mission Pack", který obsahuje novou misi, ve které se objeví hrdiny z původní hry, dále granátomet Linebacker G-87, dálkově odpalované nálože M-28 a automatický odemykač AUD. Druhé DLC jménem "Tactical Enhancement Pack" obsahuje dvouhlavňovou brokovnici, odstrelovací pušku s extrémně dlouhým dostřelem Longsword Whisperhead a navíc ještě 10.000 kreditů pro zakoupení augmentací a jiných vylepšení.

Zatím není jasné, která z výše uvedených edic a v jaké podobě a množství bude nakonec v ČR k dostání. Cenega, která u nás třetí Deus Ex vydává, zatím čeká na informace z Eidosu. Některá (a třeba ne jenom jedna) ze tří edic by prý ale v omezeném množství k dostání být měla. Níže si můžete prohlédnout obsah speciální edice na videu a obrázcích (klikněte pro plnou verzi obrázku).

Tagy: sběratelství

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.