zavřít

Republic: The Revolution hotova - oficiálně

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Eidos dnes vydal oficiální prohlášení o tom, že chystaná hospodářsko-politická strategie Republic: The Revolution od Elixir Studios je hotova a také potvrdil datum vydání pro Velkou Británii, které bylo stanoveno na 5.

září. Ti bystřejší z vás si teď možná řeknou, že podobnou zprávu už kdysi zaslechli a nebudou se mýlit. To, že je hra dokončena, totiž vyplavalo na povrch již koncem minulého měsíce spolu s vysvětlením, že Eidos uvolnění naschvál pozdržuje kvůli záměru vydat hru souběžně po celém světě.

I tak by se ale měl titul v Americe objevit zřejmě až v říjnu, což bude pravděpodobně také měsíc, ve kterém začne Cenega hru distribuovat u nás (o konkrétní podobě lokalizace zatím nebylo rozhodnuto). Jen pro zajímavost, Republic: The Revolution strávila ve vývoji již několik let, původně měla dokonce vyjít na podzim 2000, a podle dostupných informací slibuje skutečně zajímavý herní zážitek. Celkem pozitivně hovoří též jedna z prvních recenzí na C&VG. Hra od tamních redaktorů získala velice slušných 88%. Uvidíme, jak však Novistrana ve volbách o přízeň hráčů uspěje celkově.

zdroj: GameSpot

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.