zavřít

První patch a novinky o Medal of Honor

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pouhých pár dnů po oficiálním vypuštění nejočekávanější hry začátku letošního roku, Medal of Honor: Allied Assault, vydali Electronic Arts první multiplayer patch v1.1 (15 MB), který řeší problémy, které podle našeho názoru měly být obsaženy už v původní verzi hry.

Konkrétně tento patch přidává interní GameSpy server browser, který dříve moc nefungoval, dále odstraňuje řadu cheatů z multiplayeru a umožnuje spuštění nebo vzdálenou správu serverů z příkazové řádky. Není od věci podotknout, že všechny výše uvedené potíže se týkají pouze americké verze hry - v Evropě (včetně ČR) by se podle informací od JRC měla dostat na trh v únoru už opravená verze Medal of Honor: Allied Assault.

Na náš download mirror jsem také přidal dvě zajímavé modifikace, které se objevily na serveru Medal of Honor Center. Předně to je vylepšený blood patch (7 kb), který nejenže přidá do hry krev místo (původně) šedivého kouře ze zasažených protivníků, ale také zařídí, aby pod oběťmi vaší kulky zůstala na zemi červená louže (na můj vkus nepřiměřeně velká - pozn. Mickey Mouse). Druhý přídavek pro MOH:AA je ještě atraktivnější - díky němu si nyní můžete zahrát mapu Omaha Beach, která je velmi realistickou simulací vylodění spojeneckých jednotek na ostřelované francouzské pláži, v kooperativním síťovém módu. Více nejen o těchto modifikacích v naší recenzi Medal of Honor: Allied Assault od Mickey Mouse již brzy.

A aby toho dnes nebylo o MOH: AA málo, je ještě vhodné zmínit první neoficiální informace o budoucnosti celé série, které v interview pro server SPOnG odhalil producent hry Rick Giolito. Vedle Playstationového Medal of Honor: Frontline se chystá port pro Xbox a hlavně druhé pokračování pro PC, které ponese název Team Assault. To by mělo vyjít už v říjnu letošního roku a narozdíl od Allied Assault, kde proti sobě bojovaly jen jednotky Spojenců a Němců, se zde můžeme těšit na trochu globálnější konflikt, do kterého budou zataženy i armády Rusů, Britů a Italů.
zdroj: FilePlanet, JRC, MOHCenter a SPOnG

jd

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.