zavřít

Přihlaste se do evropské bety World of Warcraft

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Úderem dnešní jedenácté hodiny dopolední začala registrace do druhé fáze veřejného finálního betatestu evropské verze World of Warcraft.

Všichni ti, kdo se v uplynulých týdnech ptali, jak se dá zdarma vyzkoušet tahle nejlepší onlinovka současnosti, které propadli mnozí lidé z časopisů i distributorů, by tedy měli rychle spěchat na tuto stránku pro založení svého uživatelského účtu. Počet volných míst nebyl specifikován, ale vše se řídí dle hesla: Kdo dřív přijde, ten dřív mele... Po odsouhlasení licenčních podmínek budete vyzváni k přepsání autorizačního klíče EUROPE-BETA-BLIZRD-DARK-PORTAL a bezpečnostního kódu, zadání svého jména, e-mailu či adresy (pokud někomu chybí ČR v seznamu států, hledejte pod T) a vytvoření svého loginu s heslem, jež se musí skládat aspoň z 8 znaků a jedné číslice. Update 22:00 - možnost registrace byla již uzavřena. Hraní bety budete moci začít v sobotu dopoledne.

Dalším krokem je stažení 2,5 GB velkého balíku dat s hrou přes klienta (link najdete dole na stránce). Tento Blizzard Downloader funguje na bázi P2P/BitTorrentu, takže pozor na internetových linkách s počítaným odchozím trafficem (mě to teď jede rychlostí 50 kb/s). Při čekání, než bude zahájena tato fáze betatestu, je doporučeno prostudovat si základní principy World of Warcraftu nebo naše podzimní dojmy. Cílem Blizzardu je prověření systému registrace i stability evropských serverů při velké zátěži, aby se pokud možno neopakovaly problémy jako nedávno v USA.

Termínem spuštění ostré verze / zahájení prodeje hry na starém kontinentu by podle některých zdrojů měl být 11. únor, ale oficiálně to ještě nikdo nepotvrdil a tipujeme, že asi dojde k menšímu posunu. Na závěr se hodí připomenout právě probíhající soutěž o sběratelskou edici World of Warcraft, která u nás běžně nebude k sehnání. Soutěže se automaticky zúčastní každý, kdo si hru předobjedná z online-shopu Tiscali GameShop - jestli o tom uvažujete, ale ještě jste tak neučinili, měli byste sebou hodit, protože poptávka mezi zákazníky převyšuje i ty nejoptimističtější odhady a hrozí nedostatek kusů. Vylosování jména výherce soutěže proběhne a bude oznámeno v den vydání v ČR, tzn. okolo poloviny února.

Update 17:25 - měsíční poplatky za hraní půjde platit v korunách, viz tisková zpráva CD Projektu: "Od konce února budou v prodeji takzvané Game Time kupóny, neboli předplacené karty s hracím časem. V nabídce budou pouze karty s předplaceným časem na 60 dní, které lze použít namísto kreditní karty. Vzhledem k dotované koncové ceně 799,- Kč (+ poštovné) bude možné tyto karty objednat pouze z internetového obchodu společnosti CD Projekt."

zdroj: homepage, vlastní, PR

jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.