Preview Arkham Origins Blackgate a další články z Konzolista.cz
zdroj: tisková zpráva

Preview Arkham Origins Blackgate a další články z Konzolista.cz

20. 4. 2013 13:30 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Kolegové z partnerského webu Konzolista.cz měli v uplynulých dnech plné ruce práce. Od Nintenda přišlo oznámení nové Zeldy, Warneři odhalili dva nové Batman tituly, Quantic Dream zveřejnili finální podobu přebalu Beyond: Two Souls a na konzolích vyšlo v češtině DLC The Knife of Dunwall pro Dishonored. Vlastně toho na Konzolista.cz vyšlo mnohem více, co by vás mohlo zajímat. Poslužte si po rozkliku v článku, kde na výčet toho nejzajímavějšího tiše sedí a čeká, až si něco vyberete.

Sony odhalila box art hry Beyond: Two Souls - Ačkoliv Sony nedávno oznámila Playstation 4, pořád chystá spoustu her i pro svoji současnou konzoli Playstation 3. Důkazem toho je třeba The Last of Us od Naughty Dogu nebo Beyond: Two Soul od studia Quantic Dream. Hra doputuje do obchodů v polovině října, už nyní se můžete podívat na pěkný box art, na kterém je hlavní hrdinka.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Dishonored: The Knife of Dunwall DLC je online na obou konzlích a v češtině - První DLC pro Dishonored přinášející několik výzev pro konzole v České republice nevyšlo, takže bylo otázkou, jak to bude s tím příběhovým The Knife of Dunwall. Nakonec jsme se dočkali, v úterý se DLC objevilo na Xbox LIVE za 800 MS bodů, nyní ho můžete stahovat i z Playstation Store za 270,- Kč. Skvělou zprávou určitě je, že DLC je celé v češtině, s čímž jsme moc nepočítali.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Oznámena nová Zelda pro Nintendo 3DS + 10 minut z hraní - Série The Legend of Zelda je dlouhodobě jedním z největších lákadel na konzolích od Nintenda. V týdnu byl oznámen nový díl navazující na The Legend of Zelda: A Link to the Past, který vyjde už letos na handhel Nintendo 3DS. Během speciální akce si hru mohli zahrát i novináři, kteří neváhali pořídit spoustu záběrů z hraní.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Vývojářský deníček Deus Ex: Human Revolution Director's Cut - Deus Ex: Human Revolution je jednou z nejlepších her současné generace, kterou si už v létě budou moci vyzkoušet i hráči na Nintendu Wii U. Speciální verze nabídne nejen všechen dodatečný obsah, ale i několik lákavých novinek. O nich se rozpovídali vývojáři ve svém deníčku.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Call of Duty: Black Ops 2 – Uprising je na Xbox LIVE - Ať už si myslíte o sérii Call of Duty cokoli, patří Call of Duty: Black Ops 2 patří mezi nejhranější multiplayerové hry na Xbox 360 a Playstation 3. Pro první jmenovanou konzoli nyní vyšel DLC balíček Uprising nabízející čtyři multiplayerové mapy a zombie scénář Mob of the Dead odehrávající se ve věznici Alcatraz.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Uložené pozice z demoverze Soul Sacrifice si můžete přetáhnout do plné verze - Od středy je ke stažení na Playstation Store demoverze očekávané Playstation Vita řežby Soul Sacrifice. Demoverze je celkem obsáhlá a klidně v ní jde nahrát několik hodin, takže určitě potěší, že uloženou pozici půjde přesunout do plné verze a pokračovat, abyste nemuseli vše plnit znovu.

Vyjde Gran Turismo 6 v listopadu pro Playstation 3? - Asi nikdo nepochybuje, že vzniká šestý díl populární závodní série Gran Turismo. Tak trochu jsme si mysleli, že vyjde až na Playstation 4, ale jak se dle posledních informací zdá, zavítá už koncem letošního roku ještě na Playstation 3. Něco málo naznačil v únoru Michael Denny ze Sony Worldwide Studios, nyní hru do nabídky přidal i jeden zahraniční obchod.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Forza Horizon 1000 Club expansion pack je online - Forza Horizon je dost možná nejlepší závodní hrou na konzolích za posledních několik měsíců. Vývojáři se tento týden rozhodli hru obohatit o nový balíček, který přináší hned 1000 nových výzev a deset nových achievementů v hodnotě 250G. Obsahem jsou i dva nové vozy - Ford F100 z roku 1956 a RUF CTR2 z roku 1995. Nejlepší zprávou samozřejmě je, že DLC balíček je kompletně zdarma.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Preview Batman: Arkham Origins Blackgate - Nedávno Warner Bros. oznámil akční hru Batman: Arkham Origins, která vyjde na PC, Playstation 3, Xbox 360 a Nintendo Wii U na konci října letošního roku. Ve stejný termín doputuje na pulty obchodů i spin-off pro kapesní konzole Nintendo 3DS a Playstation Vita. Následující preview se věnuje právě handheldové hře, na kterou všichni ostatní ve stínu konzolové/PC hry tak nějak zapomněli.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Yui Tanimura: Dark Souls 2 bude těžká, ale ne nespravedlivá - Když byla oznámena Dark Souls 2, vývojáři řekli, že hru chtějí udělat přístupnější více hráčům. Fanoušci se vyděsili, že bude snížena obtížnost, ale naštěstí se obavy nenaplnily. Pořád půjde o hardcore zážitek, jen s upravenými mechanismy. Navíc vývojáři řekli, že dělají hru tak, aby si byl hráč u každé smrti vědom své chyby a následně ji už neopakoval.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Kojima se nechce omezovat na jednu platformu - Ví se, že Hideo Kojima je velkým fanouškem konzolí Playstation. Do budoucna ale i on bude vytvářet hry pro další konzole, aby si je mohlo zahrát co nejvíce hráčů. Třeba oznámený Metal Gear Solid V: The Phantom Pain vyjde nejen pro Playstation 3, ale také Xbox 360, a nevylučují se ani další platformy. Navíc je Hideo Kojima velkým příznivcem cloudového hraní.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

SEGA oznamuje Castle of Illusion, vyjde v létě na PS3 a Xbox 360 – Delší dobu se spekulovalo, že SEGA za asistence Disney připravuje remake stařičké hry Castle of Illusion. Nakonec jsme se dočkali oznámení, přičemž se nebude jednat jen o klasické předělání do vysokého rozlišení, ale o kompletní remake s několika herními novinkami. Těšit se mohou majitelé Playstation 3, Xbox 360 a PC.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

UbiSoft připravoval bojovku Assassin's Creed Duel – Z Assassin's Creed se postupně stala nejdůležitější série v katalogu UbiSoftu, proto asi nepřekvapí, že na každý rok je připravován nový díl. UbiSoft ale jistě přemýšlí, jak dále značku zpeněžit, no a jedním z nápadů byla bojovka Assassin's Creed Duel, která měla zamířit na Xbox LIVE Arcade a Playstation Network.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Trofeje a Achievementy - Obohacena během týdne byla i sekce s Playstation Network a Xbox Achievementy. Nově se v ní nachází trofeje na bojovku Injustice: Gods Among Us, arkádovou řežbu Sacred Citadel nebo originální plošinovku Guacamelee!, která vyšla na Playstation 3 a Playstation Vita. Přidány byly i achievementy na akční řežbu Gears of War: Judgment.

Nejnovější články