zavřít

Obsah Rozšířené edice Zaklínače pro ČR

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Z přetékající krabičky vypadnou tři DVDčka, dvě CDčka a pár dalších věcí. Kolik z nich pro vás bude novinkou?

Plynule navazujeme na včerejší článek o hratelnostních novinkách a důvodech vzniku Enhanced Edition, kterou CD Projekt v aktuální tiskové zprávě oficiálně potvrdil také pro Českou republiku a Slovensko. Jak známo, už první verze Zaklínače loni nabízela nezvykle bohaté bonusy, které jinak bývají jen u dražších sběratelských verzí. Když už se tedy místní distributor nakonec rozhodl uvést na český trh Rozšířenou edici, musel pochopitelně jít ještě o kus dál. V krabičce proto najdete:
  • DVD s hrou Zaklínač (samozřejmě s nejnovějším patchem 1.3 - NOVÉ OPROTI PŮVODNÍMU BALENÍ PRO ČR)
  • DVD s "Making of" videem (aktualizovaný a rozšířený filmový dokument, který byl původně ve sběratelské verzi - NOVÉ)
  • bonusové DVD, které obsahuje editor D'jinni a dvě nová dobrodružství Cena neutrality a Vedlejší účinky (první včetně dříve nedostupného českého dabingu, druhé jmenované ve světové premiéře - NOVÉ)
  • CD se soundtrackem
  • CD s hudbou inspirovanou Zaklínačem - NOVÉ
  • manuál
  • oficiální Průvodce hrou
  • povídka "Zaklínač" od Andrzeje Sapkowského
  • mapa světa Zaklínače

Toto přetékající balení, v němž novinky tvoří zhruba polovinu obsahu, bude stát 699 korun českých (899 Sk), tedy o stovku více než původní balení nyní zlevněné na 599 Kč. Jeho majitelé z dřívějška o nové bonusy přímo do hry nepřijdou - všechny elektronické materiály pro ně budou zdarma ke stažení z webových stránek CD Projektu (některé už jsou venku od dubna). Update - aby trochu zatraktivnilo Rozšířenou edici Zaklínače, nabízí Xzone svůj kompilát hry s figurkou Geralta, která samostatně stojí shodných 1199 Kč.

Rozšířená edice Zaklínače pro PC kompletně v češtině vyjde 19. září 2008 - více o hře v recenzi, video-recenzi a předešlém zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Vizuální úpravy vylepšené edice Zaklínače (The Witcher)  [13.8.2008 19:19 - jester]
Stahujte dvouhodinový přídavek pro Zaklínače (The Witcher)  [11.4.2008 15:15 - jd]
Zaklínač (The Witcher) ve vylepšené edici  [18.2.2008 19:19 - jd]
Česky dabované demo Zaklínače (The Witcher) ke stažení  [17.1.2008 13:40 - jd]
zdroj: PR

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.