zavřít

Need for Speed i Gran Turismo 4 v GamePage

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V zítřejším konzolovém díle GamePage, který připravil Lukáš Codr, uvidíte hned dvoje závody - skvělé Gran Turismo 4 pro PS2 a neméně povedenou arkádu Need for Speed: Underground 2.

Preview se dočká i tropická akce Far Cry: Instincts naplánovaná na jaro. Mezi recenzemi bude zhodnocen český letecký simulátor z první světové, Wings of War, a dále Formule One 2004 a Crisis Zone. V rozhovoru si tentokrát autor popovídá s Petrem Zdražilem a Petrem Baronem o projektu Gamezone a hostem ve studiu stále zůstává olympijský vítěz, desetibojař Roman Šebrle. GamePage začíná jako obvykle v sobotu v 10:20 na ČT1.

zdroj: CT, vlastní

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.