zavřít

Monstrózní speciálka Black Ops 2 nabídne quadkoptéru

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Pokud pasete po Call of Duty: Black Ops 2 a speciální edice her jsou obecně vaší vášní, možná si nad tím, co pro hráče v USA a vybraných zemí Evropy připravily Activison a Treyarch, velmi mírně ucvrknete do kalhot. Jak se můžete sami přesvědčit na videu po rozkliku, kde se slovem „awesome“ opravdu ani trošku nešetří, součástí Care Package edice Black Ops 2 bude krom samotné hry, steel booku, dvojice challenge mincí, soundtracku, Nuketown Zombie a Nuketown 2025 bonusových map, replika dronu ze hry na dálkové ovládání – ovšem beze zbraní.

Všechny vyjmenované předměty (a pár dalších kravinek) budou narovnány ve velké bedně, která připomíná krabici na nářadí vašeho otce. Jestli bude tahle obskurní monstrozita dostupná i v Čechistánu, to je otázka do diskuse. Třeba český Game má v nabídnce "Game edici", která obsahuje jenom hru a quadkoptéru, bez bedny a všech těch serapatiček okolo. Každopádně to není jediná speciálka, která se k Black Ops 2 chystá.

Hardened edice nabídne to samé, jako výše popsaná bedna na nářadí, jen bez té bedny a quadkoptérky uvnitř. A rovněž je třeba dodat, že obě dvě tyto edice se týkají pouze konzolových verzí.  Na PC hráče čeká Digitální deluxe edice, která absenci XBLA avatarů z výše uvedených verzí kompenzuje kódem na stažení čtyři roky staré hry CoD: World at War zdarma.

Jak vám asi došlo, považuji podobné edice za vyhozené peníze, ale rozhodně nebudu nikomu říkat, že jeho záliba v podobných věcech je špatná. Každému, co jeho jest. Musím ovšem uznat, že Activision zachází se speciálkami přesně tak, jak by se s nimi zacházet mělo – na rozdíl třeba od Ubisoftu. Tzn., existuje jedna nejdražší TOP edice, která obsahuje všechno, co edice nižšího řádu a různý merchandise není rozstrkaný po všech čertech v mnoha speciálních edicích. CoD: Black Ops 2 vyjde v Evropě na PC, PS3 a X360 13. listopadu.

Tagy: akční speciální edice

Zdroje: MP1st,Game CZ

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.