Medal of Honor AA: Spearhead gold + videa
zdroj: tisková zpráva

Medal of Honor AA: Spearhead gold + videa

30. 10. 2002 8:44 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Když v polovině října psala Kate své preview o prvním datadisku k oblíbené válečné střílečce Medal of Honor Allied Assault: Spearhead (dříve Team Assault), uvedla v něm, že koncem měsíce, by měla být hra hotova a na cestě k nadšeným fanouškům.

Electronic Arts své sliby jako vždy splnili a Spearhead by měl být k dostání v USA již od 12. listopadu 2002 a v Evropě o něco později. Oznámil to BluesNews hlavní designér Dave Nash.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Medal of Honor Allied Assault: Spearhead rozšíří původní titul o celou jednu kampaň čítající celkem devět misí a všechny z nich se budou odehrávat v Evropě. Víceméně půjde o rekonstrukci posledního roku 2. světové války (operace Overlord, bitva v Ardenách), takže se s novým hrdinou jménem Jack Barnes podíváte na taková místa jako je Normandie, Arnheim, jižní Belgie a Berlín.

Od víkendu jsme k nám také přidali dvě videoukázky (5 MB nebo 6,5 MB, DivX) právě ze Spearhead, které by žádný fanoušek FPS rozhodně neměl minout. První z nich předvádí přípravu výstroje v letadle a noční parašutistický seskok na francouzské území. Ten je sice proveden jako animace v enginu hry, tzn. svého hrdinu nemůžete ovládat, ale vše vidíte v pohledu z vlastních očí - včetně vybuchujících protiletadlových střel a tvrdého dopadu na střechu domu. Druhé video zase ve dvou minutách demonstruje likvidaci nepřátel z válečného vozidla v zasněžené Normandii, což je úsek hry, který vypadá také nadějně - občas přejedete nějakého Němce a jindy vám zase do cesty spadne vyvrácený strom, který je nutné objet.
zdroj: BluesNews

korgull

Nejnovější články