zavřít

Mass Effect film Sheparda nevynechá

Windows

- Téma autor: levis Komentáře: 0

Filmové studio Legendary Pictures oznámilo, že hlavním protagonistou chystaného sci-fi filmu Mass Effect podle stejnojmenné herní série bude skutečně velitel Shepard. Až do teďka to přitom nebylo jasné hned ze dvou důvodů: reálně hrozilo, že by tvůrci sáhli po ženské verzi charakteru (jak to umožňuje i samotná hra), a také éterem kolovaly dohady o tom, že by film mohl vyprávět příběh ze zcela jiné části galaxie, než kde se odehrávají první (prozatím) tři tituly.

Další novinky ohledně snímku už jsou ryze zamítavého rázu: postavu Jokera (pilot Normandy) prý nebude hrát Seth Green, a vůbec vám autoři nechtějí ani naznačit, kdo že by mohl obsadit další klíčové role. Ačkoliv ve snímku bude účinkovat Shepard, samotný děj filmu jinak nemá být adaptací her, nýbrž zbrusu novým příběhem. A samozřejmě není vůbec jasné, jestli má i film potenciál na to, stát se trilogií. Nic moc, ale každá zpráva dobrá - hlavně, že se s filmovým Mass Effectem ještě vůbec počítá.

Tagy: film sci-fi adaptace

Zdroje: Gamefront

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.