zavřít

Leoš Mareš v The Sims 2 a jiné plány českých EA

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Redaktorovi Levelu Martinu Bachovi, který je známý svým zájmem o moderní český rap, se podařilo vypátrat překvapující informaci.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv V chystané hře The Sims 2 se prý mezi světovými celebritami objeví mimojiné také postava mladého moderátora a recitátora Leoše Mareše! Tato zpráva sice zatím nebyla oficiálně potvrzena nikým z Electronic Arts, ale v Levelu jsou si její pravdivostí naprosto jisti, což dokazuje uveřejnění samostatné novinky na jejich webu. Zda se v The Sims 2 objeví i další hvězdičky showbyznysu jako třeba Leošova předchůdkyně z Esa, zpěvačka Rebeka, zatím není známo :)

Pokud máte o The Sims 2 zájem, jistě vám přijde vhod upozornění na další video (7,5 MB, MOV), o kterém podrobněji píší na GameCentrum fansite. Video bylo vytvořeno pomocí The Sims 2 Movie Makeru a odhalí vám něco málo z bohatého milostného života sima Rona, který by sám o sobě jistě vydal na další stodílnou mexickou telenovelu.

Ale od The Sims 2 pojďme k nečemu jinému. Pokud si odmyslíme hysterii okolo SuperStar, vládne teď Česku fotbalové mistrovství Evropy, kolem kterého se točí také spousta sponzorů a mediálních partnerů. Jedním z nich jsou právě Electronic Arts, kterým podobně jako dalším firmám závisí úspěch v podnikání z části i na výsledcích českého týmu a jeho sledovanosti širokou veřejností. Kdyby Češi nepostoupili, fotbalová mánie by všem pochopitelně nesla daleko menší ovoce, konkrétně stejnojmenná hra s oficiální licencí by se asi hůře prodávala. Na otázku deníku MF DNES z konce minulého týdne, co by se stalo, kdybychom v úvodním zápase prohráli s Lotyšskem 0:1 a vypadli, odpověděl zástupce domácí pobočky EA takto:

"Byla by to škoda," říká Otto Jerman z firmy Electronic Arts, která v Česku prodává počítačovou hru UEFA EURO 2004 s obličeji českých hráčů. Nedvěd a další dostali hru i herní konzoli s sebou do Portugalska. Pokud postoupí, chce Jerman spustit v Česku reklamní kampaň, která v tom případě dopadne na připravenou a úrodnější půdu... [více]

Když tedy naše reprezentace po senzačním vítězství nad Holandskem postoupila do čtvrtfinále, jsme zvědavi, jestli Electronic Arts Czech dodrží své slovo a jakou EURO 2004 kampaň vymyslí do papírových magazínů nebo na herní weby.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.