zavřít

Jak dopadl DiRT 3 v první recenzi?

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: levis Komentáře: 0

Anglický OXM jako první zrecenzoval závody DiRT 3 od Codemasters. Dle očekávaní si vysloužily vysoké skóre 9/10 a celou plejádu pochvalných přívlastků: hra se prý vykazuje mimořádně nádhernou grafikou, která navíc neodvádí pozornost od fyzikálního enginu. Ten si sice nehraje na přílis velký realismus, zato ale funguje podle jasně daných pravidel, takže když se roztočíte nebo dostanete z vozovky, je to většinou prý chyba vás a nikoliv vozu.

Kladné body si hra vysloužila za závody Gymkhana, u kterých je akorát trochu nedodělaný systém odměňování, a změnou k lepšímu je i zařazení splitscreenu a přidání nočních závodů, které v rámci kariérního módu patří k nejtěžím z celé historie DiRT. Jediná opravdová výtka z pera recenzenta OXM tak směřuje k hernímu menu. Více o multiplayerových závodech Rally, Rallycross, Gymkhana či nočním ježdění se dozvíte z nového traileru pod článkem. Codemasters dnes také představili balíček Superteams Pack, který dostanou zdarma předobjednávající a ti ostatní si jej patrně později budou moci zakoupit jako DLC. Obsáhne čtyři týmy a čtrnáct dalších vozů, např. Mitsubishi Lancer EVO X JUN, Fiat 131 Abarth nebo Ford Fiesta Open Class.

Tagy: Závodní

Zdroje: OXM

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.