zavřít

Fotky českého balení Grand Theft Auto IV PC

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S velkou rozkládací mapou Liberty City, průvodcem nejlepšími podniky a radami pro přežití.

Přísně střežený klenot se nalézá na českém území pěkných pár dnů, k zahájení prodeje však dojde až zítra, jinak by si na obchodech porušujících smluvní podmínky smlsli právnici Take 2. A beztak by byl náskok hráčům úplně k ničemu, když je tu ta internetová aktivace proveditelná až od 3. prosince. Zatím se tedy i náš autor Michal Jonáš pouze může kochat obsahem českého balení, které je docela bohaté a které pro vás vyfotil:


Co všechno uvnitř najdete, popisuje Michal na svém blogu:
    Krásné balení má reliéfní logo hry vyražené na vnějším papírovém přebalu, který je rozkládací, s obrázky uvnitř (takto pojatá balení her prodávaná v zahraničí mají často zámek ze suchého zipu, který rozkládací listy mající tendenci k otevírání drží pěkně při sobě - tuto fičurku domácí balení nemá, já jsem “zámek” vyřešil nalepením průhledné oboustranné samolepky na vnější křídlo, takže obal drží zavřený).

    Podobně jako u dřívějších konzolových verzí nechybí u PC mutace hry ani velká rozkládací mapa města Liberty City v češtině, na jejíž druhé straně je plakát. Kromě pěkného obrazového manuálu v češtině je přibalen ještě útlý průvodce po Liberty City (nejlepší restaurace, památky, zábavné podniky atd.) a průvodce, jak přežít (představení Rockstar Social Club, MP, video-editoru, vkládání MP3 do hry) a druhé DVD, což je kvantitativní změna oproti dřívějším konzolovým verzím. Další disk u PC verze obsahuje 8-gigový archív dat, hlavně textur ve vyšším rozlišení... [více]
Na Xzone lze po první týden od vydání pořídit tuto PC edici kompletně v angličtině za 1199 Kč (od příštího týdne už v českém balení), což jeho zákazníkům více než vykompenzuje sponzorování exkluzivní neoficiální češtiny do samotné hry, o níž sí něco povíme zase příště...

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Oficiální HW nároky Grand Theft Auto IV PC  [1.12.2008 13:13 - levis]
Ochrana SecuROM u Grand Theft Auto IV PC  [29.11.2008 17:17 - levis]
Grand Theft Auto IV PC ve dvakrát více lidech  [28.11.2008 07:07 - levis]
Poslední videa a obrázky z Grand Theft Auto IV PC  [26.11.2008 13:13 - levis]
zdroj: vlastní

jd
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.