zavřít

Detaily o prototypu kooperativní mlátičky Brazen od Double Fine

Windows

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Před dvěma dny jsme vás informovali o tom, že Double Fine poprvé rozjíždí svůj klasický...

Před dvěma dny jsme vás informovali o tom, že Double Fine poprvé rozjíždí svůj klasický program tvorby prototypů, z nichž může vzejít hra, veřejně. Projekt The Amnesia Fortnight vám nabízí možnost vybírat z řady titulů, které mohou vzniknout. Nu a mezi nimi je i kooperativní mytologická mlátička Brazen, která je dle slov Brada Muira něco mezi Monster Hunterem a filmy Raye Harryhausena.


Pokud nevíte, kdo je Ray Harryhausen, vězte, že jde o amerického animátora a producenta, který vytvořil neskutečná kouzla pomocí stop motion animací. Pokud jste viděli Souboj Titánů (ten původní), víte o čem mluvím. Iáson a Argonauti, Sedmá Sindibádova cesta, Sindibád a Tygří oko, to jsou filmy vynikající svým vizuálním zpracováním, které vlastně v určitých aspektech nebylo dodnes počítačovou grafikou překonáno. Takže pokud se Brazen odkazuje k něčemu takovému, musí mít v rukávu solidní eso.

Nu a kdy se podíváte na ukázky ve videu pod článkem, nevypadá to špatně. Dvouhlavá dinosauroželva? To beru. Navíc, pokud by to skutečně bylo zkombinováno s hratelností návykového Monster Hunteru, mohla by vzniknout solidní hra. Princip je v základě jednoduchý neměnný – vandruj a lov pozoruhodně vypadající monstra. Navíc, Double Fine by k titulu přidal i kooperaci, protože žádná hrdinská výprava prý není perfektní, pokud vás není víc.

V kooperaci budou moci spolupracovat čtyři hráči a každý bude mít k dispozici různá povolání. Která zní poměrně svérázně – pevný obranář Stalwart, obratný a univerzální Waracle a nebo můj nejoblíbenější opile nepříčetný Beerzerker. Jelikož je The Amnesia Fortnight kombinovaná s Humble Bundle, při zaplacení určité částky se vám prototyp Brazenu odemkne k zahrání.

Tagy: akční fantasy kooperace

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.