zavřít

Counter-Strike v1.4 pro veřejnost příští týden

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mluvčí Valve Software Doug Lombardi nám před chvilkou poslal tiskovou zprávu, která potvrzuje, že dlouho očekávaná finální verze Counter-Strike 1.4 vyjde pro veřejnost společně s novým patchem pro Half-Life v1.1.0.9 už během příštího týdne.

Těšit se můžeme například na nové mapy (de_chateau, cs_havana), lepší integraci se spectator technologií nebo představení systému proti cheaterům.

Společně s tím má začít migrace her od Valve do projektu Steam, jehož betaverzi momentálně testuje přes 100 tisíc hráčů. Výhody pro ty, kteří se nyní zapojí do Steamu, jsou zřejmé - nabídka více než dvaceti tisíc veřejných serverů, lepší komunikace ve hře, hledání přátel atd. Kompletní propojení Half-Life her se Steamem nastane v létě, kdy vyjde Counter-Strike 1.5 a hlavně Condition Zero, které si budete moci buď zakoupit normálně v obchodě nebo stáhnout z internetu přes placenou registraci.

Betaverzi nadcházejícího Counter-Strike 1.4 jsme promptně otestovali už začátkem března, kdy jsme vám nabídli naše první dojmy, 30 obrázků z nových map a hlavně dvě vydařená videa, ve kterých sami uvidíte, jaké novinky na vás čekají.
zdroj: Valve Software

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.