zavřít

Co přinesl Blizzardí Apríl v roce 2012

Windows

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V neděli 1. dubna se podstatná část internetu obalila méně i více vydařenými aprílovými vtípky a chytáky, které si na své fanoušky připravil i Blizzard. Kolegové z WoWfanu na některé z nich upozorňují a zároveň odhalují i pár vlastních. Pojďme se na ně podívat.

Apríl na stránkách Blizzardu

Zergotchi - the login experience of your life!

Zergotchi je kombinace klasického autentifikátoru a oblíbené dětské hračky - Tamagotchi. Takže asi chápete, o co se jedná. Krmíte si malého Zerga, staráte se o něj a opečováváte ho. Díky tomuto přístroji se můžete neskonale pobavit a přitom váš účet zůstane v bezpečí a navíc má mnoho funkcí.

- přidá další vrstvu zabezpečení na váš účet
- úchvatný 16-bit display
- roste podle vašeho stylu hraní
- intuitivní a uživatelsky přívětivé ovládaní

Nejenom, že se o svého mazlíčka staráte jako jeho vlastní maminka, on vám i roste a může se vyvinout prakticky v cokoliv. Možnosti jsou nekonečné (a pak se v poznámce pod čarou dozvíte, že nejsou. :))! Samozřejmě, že i kluci z Wowfanu by si výrobek rádi vyzkoušeli, jenže nejsou skladem a nemají Zergotchi s Ellendwayovým oblíbeným motivem - Hello Kitty.

Blizzard Kidzz — Most Epic Learning Experiences

Ačkoliv se podle mnohých může zdát, že Blizzard již tituly pro děti dělá (World of Warcraft), přináší zcela novou řadu her. které budou děcka i vzdělávat - Blizzard Kidzz. Na stránce naleznete informace o několika hrách a dokonce si můžete zahrát demo hry Zergling Teaches Typing. Ale pozor, jedná se o velice "těžkou" a "složitou" hru.

Announcing StarCraft: Supply Depot

Pro fanoušky StarCraftu Blizzard také připravil aprílový žert. Supply Depot 2 je hra opravdu s epickou zápletkou odehrávající se v univerzu StarCraftu. Hru si můžete vyzkoušet ve svém prohlížeči, později bude k dispozici na iPhone a Android.

Battle.net Neural Interface

A pro velký úspěch se do Blizzzard Store vrací Battle.net Neural Interface. Tento převratný produkt, vypadající jako brýle, vám umožní nejen úžasný pohled na Azeroth, ale poznáte i jeho vůně a chutě. To dává profesi cooking zcela nový rozměr. Představte si, když někdo uvaří jídlo na raid, které vám má dodat sílu, ale většině nebude chutnat. No a co takhle se procházet mezi neumytými Orky. :)

Apríl na WoWfan.cz

Mists of Pandaria - Beta Build 16547

První aprílová novinka a podle komentářů se na ni nachytalo asi nejvíce lidí. Celá věc byla zakamuflovaná jako další datamining od Ellendwaye, kde uveřejnil obrázky, které údajně naznačují souboj mezi Garroshem a Magni Bronzebeardem. Celá to byla jedna velká lež, modely jsou ze hry Warrhammer online, kterou si Ellendway speciálně nainstaloval.

Podcast #16 - Mists of Pandaria Beta

Další aprílový žert si pro vás připravil Hanzík za mírné Ellovy asistence - vtipný podcast, který se tvářil jako regulérní podcast s pořadovým číslem 16. Každému muselo dojít po větě: "Elle, řekneš nám tedy něco o betě?" "NE", že se jedná o žert. Ne každý však objevil opravdový podcast, který byl ve videu skryt. Museli jste na konci videa kliknout na blikající logo podcastu a ten vás odkázal na stránkách YT k tomu opravdovému. Zprvu se ke skutečnému podcastu dostalo jen málo lidí, tento počet se zvětšil po tom, co návod prozradil jeden čtenář v komentářích.

Blizzard se rozpovídal o Titanu

V pořadí již třetí aprílová newska se týkala připravovaného MMO od Blizzardu s krycím názvem Titan. Ellendway se v newsce odkazoval na neexistující rozhovor s Robem Pardem, který má v Blizzardu na starosti game design. Celá novinka se točila okolo pohybového ovládání na novou generaci konzolí, ale hlavně okolo propojení se sociálními sítěmi. Elle speciálně upravil obrázek ze hry Farmwille a udělal z něj WoWville.

Jak vidíte, aprílových žertíků bylo opravdu hodně a na oficiálním fóru můžete dokonce hlasovat, který se Vám líbil nejvíce. Ještě se sluší zmínit, že jako aprílový žert byla na WoWfanu vydána jedna povídka.

Tagy: Apríl

Zdroje: WoWfan

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.