zavřít

Chybí vám Kratos? Stáhněte si ho do Skyrimu

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Téma autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Kratos sice začínal jako řecký bůh války zvyklý spíš na sluníčko a horké středomořské podnebí, ale na sklonku kariéry se přestěhoval na daleký sever a stal se otužilcem. Pokud už máte jeho dobrodružství v God of War za sebou, nabízí se vám unikátní příležitost protáhnout starého zuřivce další sadou promrzlých ruin. Stačí nainstalovat mod do Skyrimu.

Tvůrce jménem PotatoFactory si řekl, že nový, skandinávský Kratos by se nádherně vyjímal v zasněžené provincii Skyrim, a tak si ho do hry prostě dodělal. Hlavnímu hrdinovi se vybělí kůže, přibydou mu tetování a mohutný vous, no a nechybí ani jeho legendární zbraně včetně nové sekyry.

Instalace není nijak obtížná, stačí zkopírovat složku, kterou stáhnete na Nexus Mods, do složky, kde máte nainstalovaný Skyrim. Snadné jak facka řetězem. Navíc tedy ještě potřebujete další tři mody, My Vanilla Races, RaceMenu a Maximum Skeleton Extended, ale to už by měl být poslední háček.

Kdybyste narazili na nějaký další problém, projeďte stránku modu na Nexus Mods, tam by se vám mělo dostat odpovědí na všechny otázky. Teď už nezbývá než počkat, až nějaký šikovný modder do Skyrimu přidá jednoho nového prťavého companiona. BOY!

Kratos Skyrim

Tagy: akční fantasy mytologie

Zdroje: Skyrim Nexusmods

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.