zavřít

Anthem upouští od aktů, BioWare ho bude průběžně předělávat

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

EA připouští, že Anthem nebyla zrovna trefa do černého – půl roku po vydání se ocitlo v základní kolekci her pro všechny předplatitele Origin Access Basic i EA Access a sám šéf vydavatelství přiznal, že nefunguje podle plánu. S končící událostí Cataclysm se teď BioWare muselo rozhodnout, co s looter shooterem bude dál, a byť od původních představ upouští, odmítá uznat porážku.

V nejnovějším vývojářském blogu se na téma budoucnosti Anthem vyjádřil šéf live service Chad Robertson. Tým si cení zpětné vazby, kterou získal od hráčů na testovacích serverech, a rozhodl se zrušit plán, který měl Anthem rozdělit na dějové akty. Namísto toho se zaměří na updaty, které upraví strukturu celé hry a přidají víc sezónních událostí na základě úspěchu kataklyzmatu.

Průběžně balancují třeba souboje, ekonomiku a odměny za mise, aby bylo Anthem zábavnější. V budoucnu by se chtěli vyhnout narychlo spíchnutým updatům a přinést změny revolučnější a více promyšlené. Na roadmapu z února ale můžete úplně zapomenout.

V době, kdy se live service obecně daří, je další podpora sice pochopitelný krok, ale je otázkou, jestli to téhle černé ovečce od BioWare nějak pomůže. Přítomnost základní edice ve všech předplatných od EA by jí mohla alespoň přihrát čerstvou porci hráčů – třeba se z ní časem vyklube druhé Destiny? Odliv lidí z vývojářského týmu, kteří se tiše přesunuli k Dragon Age 4, tomu nenasvědčuje.

Tagy: online akční sci-fi multiplayer kooperace

Zdroje: BioWare blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.