Do Anthem dorazilo dlouho očekávané kataklyzma
zdroj: Archiv
Preview

Do Anthem dorazilo dlouho očekávané kataklyzma

7. 8. 2019 10:32 | autor: Šárka Tmějová |

Pokud jste si mysleli, že je nejnovější počin od BioWare nadobro mrtvý a EA ho teď jen nenápadně zahrabe, tak jste se spletli. Sice pozdě, ale přece se Anthem dočkal velkého updatu, kde se kromě nových příběhových misí překopává celý systém aliancí, a dokonce ho doprovází i samostatná aplikace pro mobily.

Velké kataklyzma se vám zpřístupní po dokončení hlavní mise Incursion, která se nachází kousek za polovinou příběhové linie. BioWare tvrdí, že jde o zcela nový a proměnlivý herní mód, kde se kromě Vary Brom a jejích nohsledů musíte postavit i samotnému času. A prostředí, tedy systému inverzí. Každý týden budou aktivní 2 z celkem 12 – některé prostě jen posilují určitý typ zbraní, jiné prodlouží dobu, kdy můžete létat, nebo vám zruší náhradní zásobníky, ale z nepřátel bude padat více munice.

I s těmihle modifikátory ale pořád nejde o nic jiného než o glorifikovaný souboj s bossem. Za jeho zabití tedy dostanete nějakou speciální měnu, za kterou si můžete nakupovat ještě speciálnější časově omezené odměny, a zapíšete se do tabulky vítězů, ale ano, jen souboj s bossem. Nejsem si jistá, jestli tohle do Anthem zvládne přilákat spoustu nadšených tváří.

zdroj: Archiv

Alianční systém teď do odměny za hraní s přáteli počítá nejen je, ale i členy vaší gildy. Tu můžete mimo území Fort Tarsis řídit i z mobilní aplikace (pro Android i iOS). Kromě vytváření a přidávání se k existujícím gildám tam se svou partou můžete i chatovat a spravovat pozvánky. Přímo v Anthem pak členy gildy na pár kliknutí pozvete do své mise.

15GB patch také zvýšil procentuální šance na předměty úrovně Legendary a Masterwork v nejvyšších obtížnostech a ruší statistiku „štěstí“. Všechny dropy se teď budou chovat tak, jako byste ho měli na maximu – získat vytoužené vybavení by tedy nemělo zahrnovat tolik grindování.

Update na verzi 1.3 můžete už teď stahovat na PC i na konzolích. Na Xboxu One a PlayStationu 4 je o 3 GB menší, stáhnout musíte jen asi 12 GB dat. 

Nejnovější články