zavřít

2K rozjíždí slevy: Civilizace a XCOM za polovic, nechybí ani BioShock či Mafia

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC Xbox One Linux PS4 Pro

- Téma autor: Adam Homola Komentáře: 0

Zatímco v aktuálně nabízených Humble Bundlech žádnou sadu velkých AAA pecek nenajdete, na Humble Store je situace jiná. Příležitosti se tam chopil vydavatel Take Two, který poslal do slušné slevové akce řadu svých velkých titulů. Hry od Rockstaru bychom tam hledali marně (ostatně nedávno jsme je viděli v Bundlu…), ale třeba Civilization VI tam seženete o polovinu levněji.

Civilization VI vás v aktuální akci vyjde jen na cca 761 Kč, zatímco její edice Digital Deluxe na tisícovku. V ní najdete plnou hru, soundtrack a šest DLC balíčků s civilizacemi a scénáři: Poland, Australia, Persia and Macedon, Nubia a Khmer and Indonesia.

Zrovna u šesté Civilizace neprohloupíte za prakticky žádnou cenu – pokud je to alespoň trochu váš šálek čaje, můžete u hry strávit stovky hodin. Její čerstvě vydaný datadisk Civilization VI: Rise and Fall sice v akci nenajdete, ale na Humble Store je k dostání za stejnou cenu, jako teď zlevněná plná hra, tedy 761 Kč.

Se slušnou slevou se můžete dostat také k novým hrám ze série XCOM. Standardní XCOM 2 je tu k mání za něco málo přes čtyři stovky, ale zrovna v případě XCOM 2 budete chtít koupit rovnou XCOM 2 Collection. Ta vás v akci vyjde na 1142 Kč a obsahuje původní hru, výborné DLC/datadisk War of the Chosen a čtyři DLC balíčky (Resistance Warrior Pack, Anarchy’s Children, Alien Hunters a Shen’s Last Gift).

Za zmínku stojí také BioShock: The Collection, kdy si můžete koupit všechny tři hry + všechna jejich DLC jen za pětistovku. V akci najdeme i několik starších kousků: Spec Ops: The Line za stovku, The Darkness II za 152 Kč, první Mafii za 170 Kč, druhou Mafii za 190 Kč, nebo třeba Borderlands 2: Game of the Year Edition za 251 Kč. Stránky akce najdete pod tímto odkazem.

Tagy: Bioshock (série) XCOM (série) strategie sci-fi RPG tahová FPS taktická datadisk retrofuturistická ken levine e3 2015 E3 2017

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.