zavřít

Rozhovor s MAA o ČSLA 2 Flashpoint modu

- Rozhovor autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na domácím herním serveru GameZone publikovali rozhovor s MAA, správcem naší fansite Flashpoint.Tiscali.cz a především hlavním tvůrcem populárního ČSLA modu pro vojenský simulátor Operation Flashpoint.

Hovoří tam mimojiné o tom, jak vznikají různé addony a kde shání podklady, co ho k tomu vedlo, jak se na to tváří jeho rodina nebo jaké jsou plány do budoucna včetně termínu vydání ČSLA 2 a související kampaně.

    GZ: Povíš nám výčet jednotek a vozidel, na které se můžeme v ČSLA 2 těšit?

    MAA: Tak toho bude dosť :) Bude to niekoľko desiatok jednotiek. Medzi lákadlá by mali patriť kompletne nové modely vojakov, zbraní, áut a ťažkej techniky ako napríklad už spomínaný OT-64 SKOT, OT-62 TOPAS, PT-76 atd. Plánované sú ešte napríklad PLDvK M53/M59 "Jěšterka", húfnica Dana, raketomet RM-70 a nové modely BVP a tankov T-72M1 a T-55AM2. Kvôli nedostatku času ale pravdepodobne tieto jednotky výjdu trocha neskôr v update. Nechceme totiž zbytoćne odďalovať vydanie addonu, aź kým dokonćíme všetky jednotky... [více]
zdroj: GameZone

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.