zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme sci-fi střílečku Red Faction

Windows PlayStation 2

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V dnešním Retro GamesPlayi se podíváme na Mars! Red Faction z roku 2001 se inspirovalo několika díly soudobého sci-fi a ve své době kromě zasazení vynikalo taky široce zničitelným prostředím. PC verze měla oproti ostatním speciální skleněný level, ve kterém mohli všemožně experimentovat s technologií GeoMod a ovlivňovat okolní budovy i terén.

Red Faction se dočkalo několika pokračování, posledního s podtitulem Armageddon z roku 2011. Práva na značku vlastní švédský gigant THQ Nordic, který v minulých dnech koupil třeba i české Warhorse. Středověku na Marsu se zřejmě nedočkáme, vy si alespoň spolu s námi můžete zopakovat hry z kraje milénia.

Retro GamesPlay startuje na YouTube právě teď.

Tagy: retro

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.