zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme původního Sonica

PlayStation 3 Xbox 360

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ježek Sonic se nedávno objevil v traileru na svůj letošní film a nesklidil zrovna moc chvály. V dnešním Retro GamesPlayi se naopak vrátíme k jeho předobrazu z úplně první hry z roku 1991. Sonic the Hedgehog vyšel původně pro konzoli Sega Mega Drive, originál se ale postupně dostal i na Nintendo Switch a na chytré telefony a televize. Čím nám pichlavý savec se slabostí pro prstýnky učaroval?

O trochu sentimentu i o radosti a strasti japonského vývoje se s vámi podělí duo Honza Olejník a Pavel Dobrovský. Dnes trochu netradičně až ve 20:00, máte tedy dost času se dostavit k obrazovkám svých počítačů a dalších zařízení. Klidně jim pak během živého vysílání můžete klást dotazy do příslušného chatu na našem YouTube kanále.

Tagy: Sonic sega

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.