zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme původní Outcast

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Remake Outcast: Second Contact nepatřil zrovna k těm nejpovedenějším, jeho předobraz z roku 1999 ale platí za jednu z nejlepších akčních adventur své doby. Její očekávané pokračování The Lost Paradise bohužel kvůli bankrotu společnosti Appeal nikdy nevzniklo, takže si na Outcast zavzpomínáme alespoň v dnešním Retro GamesPlayi.

Honza Olejník a Pavel Dobrovský se ujmou hrdiny v paralelním vesmíru, který se na mimozemských světech setkává s nejrůznějšími podivnými formami života. Outcast se namísto oficiálního pokračování dočkal těch fanouškovských, dnes ho najdete kupříkladu na GOG. Anebo v Retro GamesPlayi, který startuje v klasických 16 hodin na našem YouTube:

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex UltraGamer+ 2019.

Tagy: akční sci-fi adventura

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.