zavřít

První obrázky z Medieval: Total War

Vychází na platformách: Windows

Hodnocení redakce ?/10

Jak hodnotíme

metacritic 88/100

- Recenze autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Z nedávno přejmenované středověké strategie Medieval: Total War jsme se konečně dočkali prvních obrázků, a to hned sady celých třiceti.

zdroj: Archiv

Pokud jste někdy hráli první díl ze série Total War - úspěšného Shoguna, pak z obrázků vidíte na první pohled velkou podobnost jak na strategické mapě, tak na na válečném poli.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Během 400 let krvavých středověkých konfliktů si užijete především Stoletou válku mezi Anglií a Francií a nájezdy Mongolů do Evropy. Ta bude rozdrobena do jednotlivých říší a království, takže budete muset opět vyjednávat spojenectví a kout všelijaké pikle. Na bitevním poli pak budete nejen svádět tuhé boje s tisícovými armády, ale i dobývat hrady a pevnosti. Prostě vše bude podobné jako v Shogunovi, jen to vše bude ještě větší, dokonalejší a delší. Máme se tedy na co těšit.
zdroj: tothegame.com zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.