Realms of Arkania: Star Trail
Věková dostupnost

Realms of Arkania: Star Trail

Články

Spuštění early accessu Realms of Arkania: Star Trail doprovází upoutávka a nové obrázky

Jak jsme vás již informovali, remake skvělého RPG Realms of Arkania: Star Trail vyšel v rámci early accessu na Steamu. Poslouží především vývojářům z týmu Crafty Studios, aby předešli tomu, co se stalo osudným jejich prvnímu RoA remaku Blade of Destiny. Ten sužovaly ubíjející bugy a technické problémy a nedodělky, což by měl právě test v předběžném přístupu vychytat. Společně s jeho spuštěním ukázali i video ze hry a několik nových obrázků.

Remake vynikajícího RPG Realms of Arkania: Star Trail vychází v early accessu

První remake starých dobrých RPG Realms of Arkania od Crafty Studios v podobě Blade of Destiny nedopadl nejlépe (viz recenzi). Zda se tým ze svých chyb poučil a jeho nový remake v podobě Realms of Arkania: Star Trail dopadne lépe, se ti odvážnější z vás dozví zítra. Hra vyjde v rámci předběžného přístupu na Steamu. Právě early access by měl zabránit největší bolesti, která kazila jakýkoliv pozitivní zážitek, a to bugům. I proto se dá čekat, že verze, která se zítra zpřístupní bude pro odolnější hráče.

Příští rok vyjde "HD remake" RPG Realms of Arkania: Star Trail

HD remake Blade of Destiny, prvního dílu kultovní RPG série Realms of Arkania, nedopadla moc dobře (viz recenze) a následující updaty, přestože měly smysl, chyby původní verze jen zmírnily, leč neodstranily. Oznámení HD verze Realms of Arkania: Star Trail od stejného studia Crafty Studios tudíž příliš nadějí na znovuoživení slávy 21 let staré hry nevzbuzuje. Ale co já vím, třeba se stane zázrak.