zavřít

Warcraft III: The Frozen Throne oficiálně

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivci Warcraftu by nyní měli nastražit všechny své smysly, neboť byl oficiálně ohlášen nový datadisk pro Warcraft III.

Neoficiálně jsme vás o tomto addonu, který skutečně ponese podtitul The Frozen Throne, informovali již minulý týden, kdy ovšem nebyly k dispozici ještě žádné bližší informace. Nyní je však venku oficiální tisková zpráva, která vše potvrzuje.

Warcraft III: The Frozen Throne své hráče provede novou kapitolou v celé Warcraftí sáze. V single-player kampani znovu zavítáte do válkou zničeného Azerothu. Od porážky Archimondeho a Burning Legie v bitvě u Mount Hyjalu už uběhlo pár měsíců, avšak na povrch vyplynula zcela nová hrozba. Zlý Lich King Ner'zhul byl uvězněn uvnitř jakéhosi ledovce hluboko v arktickém kontinentě Northrend. Třebaže někdejší orcký šaman postrádá fyzickou formu, jeho duše stále přežívá navěky hledajíc způsob, jak uniknout ze svého ledového sevření. Jak sága pokračuje, ukazuje se, že odpadlík z nočních elfů jménem Ilidan a zrádcovský Death Knight, Arthas, hledají onen ledovec, v němž se ukrývá záhadná síla. Hráč bude mít pochopitelně za úkol zachránit Azeroth před temnotou a utkat se se záludnými nepřáteli.

Těšit se můžete na čtyři nové hrdiny, pro každou rasu jednoho, kteří ovládají mocná kouzla a jsou obdařeni speciálními magickými schopnostmi. Čekat na vás bude také spousta dalších nových jednotek, ale nová rasa bohužel žádná. Datadisk Frozen Throne se bude moci pochlubit rovněž třemi novými tile-sety (tzn. novou grafikou prostředí map) s neobyčejnými oblastmí k prozkoumání hráčem postavenými obchody (unikátními pro každou rasu) vybavenými věcmi pečlivě navrženými k vylepšení jednotek každé rasy; neutrálními budovami poskytujícími hráči mnoho nových upgradů, předmětů a schopností; neutrálními hrdiny přístupnými k naverbování kterýmkoliv hráčem, kteří mohou vaši armádu doplnit a posílit o nová kouzla a schopnosti. Chybět nebude ani nový editor umožňující hráčům vytvořit vlastní kampaně včetně cut-scén a namluvení. Pochopitelně i multiplayer ožije množstvím nových map. Navíc vás čekají i vylepšené multiplayerové volby přes Battle.net - konkrétně rozmanité nové herní typy, klany a podpora turnajů. A kdy to všechno můžete mít? Už letos v létě.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.