zavřít

Update 2.4 nenechá na setech a legendárkách v Diablu III nit suchou

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

O patchi 2.4 pro Diablo III nepíšeme poprvé, ale Blizzard zveřejnil několik nových informací, které další update hry přinese, a dotkne se samotných předmětů - toho hlavního, co sérii pohání. Monstra a démony rubeme s vidinou získání lepších předmětů a patch 2.4 vylepší a předělá několik setů i spoustu legendárních zbraní.

Patch 2.4.0 je momentálně na PTR - veřejném testovacím serveru, tudíž na vydání nemusíte čekat a můžete se na všechny novinky podívat hned teď. Vzhledem k povaze PTR je ale nutné dodat, že zveřejněné úpravy nemusí být finální. Všechno se ještě testuje, a tak se může s některými drobnostmi ještě hýbat. K finální by ale PTR verze neměla mít daleko.

Hráči lačnící po nových předmětech mohou čekat především desítky nových legendárních zbraní, ale výraznou novinkou je také vylepšení, úpravy a rozšíření stávajících setů. Některé kousky, jako například Thorns of the Invoker nebo The Shadow's Mantle, tvůrci rozšíří ze čtyř kusů na šest.

Zato jiné sety, třeba Armor of Akkhan nebo Firebird's Finery, pro změnu trochu posílí. Spousta dalších setů si projde menšími úpravami a laděním hodnot, jiným přidají tvůrci do bonusů nějaký nový skill a další projdou kompletním redesignem. Změní se i odměny za sezóny včetně legendárek - nově už nebudete dostávat exkluzivní legendárky pro danou sezónu.

I přesto z budoucích sezón můžete odejít s plným inventářem bonusů a odměn - stávajících i nových. Na ukázku některých změn a statistik se můžete podívat na Battle.netu. Vedle výše zmíněného přidá patch 2.4 také fungl novou oblast a další hromadu obsahu. Vzhledem k testování patche na PTR bychom se měli jeho vydání pro verzi ostrou dočkat již brzy...

Tagy: Diablo (série) online akční fantasy RPG klikfest

Zdroje: Battle.net

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.