zavřít

Star Wars: Knights of the Old Republic

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Titul Star Wars: Knights of the Republic asi není třeba nijak zdlouhavě představovat.

Už jsme toho o něm na našich stránkách napsali celkem dost. Přesto pro ty, kteří se snad s touto připravovanou hrou setkávají poprvé, připomenu, že jde o RPG založenou na nesmrtelném tématu Hvězdných válek. Konečně, ukázky v naší galerii jsou dost jednoznačné. Navíc jsme dnes přidali pár nových.


nové obrázkykompletní galerie

Star Wars: Knights of the Old Republic se nicméně odehrává celých 4000 let před událostmi v prvním dílu filmu. K dispozici budete mít devět různých postav (z řad lidí, droidů, Wookees, ad.), ze kterých si vytvoříte tým čítající tři členy. Těšíte-li se na tento projekt tak, jako tisíce dalších nadšenců z celého světa, určitě vás potěší, že jeho oficiální stránky byly obohaceny o profily dalších z postav, které se ve hře vyskytnou. Kromě toho zde najdete i dost dalších informací o tom, abyste si udělali kompletní obrázek, jak bude hra vypadat. Dokonce se také dozvíte, kdo konkrétně propůjčuje hlas některé z hlavních postav a k dispozici jsou i zvukové ukázky.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.