Skautské novinky z Team Fortress 2
zdroj: Tisková zpráva

Skautské novinky z Team Fortress 2

21. 4. 2008 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Trailerové představení další z postav a nové zbraně pro medika VS. petice naštvaných hráčů.

Od vydání multiplayerové týmové akce Team Fortress 2 (9/10, nově zakoupitelné i samostatně, mimo Orange Pack, za 799 Kč) uplynulo půl roku a vývojáři konečně vydali další ze série populárních trailerů představujících jednotlivé třídy. Scout se uvede zběsilým během, kdy skokem přes střechu zdrhne pomalším pronásledovatelům a poslední dotěrné nepřátele pak ztratí pod kolejemi přijíždějícího vlaku: v druhé polovině videa následně uvidíte, jak dovede tenhle mizera naštvat Heavyho a ještě ho obrat o pořádný sendvič.

zdroj: Archiv


Team Fortress 2 - Meet the Scout trailer - stažitelná verze (30 MB, HD)

A co nového se děje kolem hry samotné? Asi nejdůležitější je zpráva, že všichni hrající za mediky se již brzy dočkají celkem 36 nových achievementů. Mezi nimi bude např. sežehnutí několika nepřátel za sebou, uzdravení inženýra za jeho opravování obranné věže nebo přepnutí se do role medika z jiné třídy poté, co o pomoc zažádá některý ze spoluhráčů (kompletní seznam na Shacknews). Komu se podaří splnit jednu třetinu úkolů, obdrží za odměnu novou zbraň Blutsaugher pro vysávání zdraví z nepřátel. A za všech šestatřicet achievementů pak Ubersaw, převádějící poškození způsobené protivníkovi v souboji na blízko do ukazatele ubercharge.

Zvětšit zdroj: Tisková zpráva Jak navíc v rozhovoru pro Shacknews prozradil Robin Walker z Valve, achievementy a zbraně pro medika bude jen první fází obnovy, která postupně čeká všechny postavy. Minimálně chvályhodně působí i Walkerův výrok o tom, že každé úterý a čtvrtek si vývojáři zkouší mapy vytvořené fanouškovskou komunitou a pak je případně konzultují s autory. V blízké budoucnosti ostatně sami hodlají vytvořit mapu podobnou té Goldrush, kde však inženýři budou moci na jedoucím vozíku stavět, tzn. ke konci úrovně se z něj stane jakási pojízdná pevnost.

Co na to vše říkají hráči? Nic, protože jsou značně nespokojeni s nedodělaností původní hry pro PS3. Petici zatím podepsalo téměř 400 nespokojených uživatelů, kteří kritizují mizernou uživatelskou podporu vydavatele EA a požadující pořádný patch kvůli lagování hry či nemožnosti se často připojit na některé servery u PS3 verze. Svěřte se nám v diskusním fóru, zdalipak trápí podobné problémy i vás?
zdroj: PR, Shacknews, Steam

levis

Nejnovější články