zavřít

S.T.A.L.K.E.R. 2 s důrazem na přežití

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: levis Komentáře: 0

GSC Game World na svých facebookových stránkách zveřejnili první konkrétní informace o...

GSC Game World na svých facebookových stránkách zveřejnili první konkrétní informace o postapokalyptické střílečce Stalker 2. Ta nabídne zbrusu nový příběh s novými protagonisty, byť se v ní objeví i pár známých tváří. Celá hra poběží na kompletně přepracovaném enginu, který je multiplatformní a neměl by prý nijak omezovat PC verzi oproti konzolovým verzím, které přece jenom nabídnou o trochu chudší grafické zpracování...

Stalker 2 má dle nových informací klást důraz na prvky hororu a přežití v drsném světě, který se bude jen hemžit novými mutanty. Tentokrát navštívíte města Černobyl i Černobyl 2, laboratoře X-Labs či nějaké tajné podzemní komplexy. Autoři zatím odmítají prozradit, jestli se ve hře objeví postava Sidoroviče či jaký bude definitivní počet zbraní, zato už předem avizovali, že druhý Stalker má podporovat DirectX 11. S vydáním hry se počítá nejdříve na konec roku pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3.

Tagy: akční sci-fi

Zdroje: Facebook

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.